reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mogą być. Sprawdź czy przy tym nie masz brzuszka twardego...i wspomnij o tym lekarzowi na wizycie. Może będzie ci kazał magnez brać.
A jeśli brzuch masz miękki i dalej masz to uczucie to musisz więcej odpoczywać[emoji3] tak mi ginekolog dzisiaj tłumaczył.
To magnezu nie bierzecie? Ja biorę od początku ciąży. Najlepiej mi robi forma cytryniana magnezu- prawie wcale nie twardnieje mi brzuch.
 
Dziewczyny!
Chyba mam syndrom wicia gniazda bo nagle mam ochotę sprzątać i ogarniać miejsce dla Kasztanka.. a ja i sprzątanie to trochę jakby się wyklucza :p
i tak sobie myślę, szukam, czytam... Czy ktoś by nie mógł skompletować tej całej wyprawki za mnie?
iiiiiiiii znalazłam takie coś: Link do: WYPRAWKA dla Noworodka do Szpitala do Porodu TORBA
Dajcie znać co myślicie ? ;)

i jest jeszcze taka: Link do: Wyprawka TORBA noworodka mamy do szpitala +RĘCZNIK

która lepsza?

WOW kocham Cię za znalezienie czegoś takiego :-D
 
Dziewczyny!
Chyba mam syndrom wicia gniazda bo nagle mam ochotę sprzątać i ogarniać miejsce dla Kasztanka.. a ja i sprzątanie to trochę jakby się wyklucza :p
i tak sobie myślę, szukam, czytam... Czy ktoś by nie mógł skompletować tej całej wyprawki za mnie?
iiiiiiiii znalazłam takie coś: Link do: WYPRAWKA dla Noworodka do Szpitala do Porodu TORBA
Dajcie znać co myślicie ? ;)

i jest jeszcze taka: Link do: Wyprawka TORBA noworodka mamy do szpitala +RĘCZNIK

która lepsza?

Druga opcja wyglada lepiej.
 
Druga opcja wyglada lepiej.

a Czy jako doświadczona Mama mogłabyś wskazać jakie są różnice na + dla drugiego zestawu? Bo różnią się wydaje mi trochę jakością produktów, ale jako, że się nie znam, to nie wiem który zestaw właściwie jest lepszy... a jakieś pojedyncze produkty, które są w jednym zestawie, a w drugim nie to już można sobie dokupić ;-)
 
reklama
Ostatnio używałam wszystkiego ponad 6 lat temu wiec nie wiem co teraz jest polecane. Sama kupuje wyprawkę jakby od nowa ;)
Ale o produktach Canpol wiele dobrego słyszałam.
 
Do góry