reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Mogą być. Sprawdź czy przy tym nie masz brzuszka twardego...i wspomnij o tym lekarzowi na wizycie. Może będzie ci kazał magnez brać.
A jeśli brzuch masz miękki i dalej masz to uczucie to musisz więcej odpoczywać[emoji3] tak mi ginekolog dzisiaj tłumaczył.
To magnezu nie bierzecie? Ja biorę od początku ciąży. Najlepiej mi robi forma cytryniana magnezu- prawie wcale nie twardnieje mi brzuch.
 
Dziewczyny!
Chyba mam syndrom wicia gniazda bo nagle mam ochotę sprzątać i ogarniać miejsce dla Kasztanka.. a ja i sprzątanie to trochę jakby się wyklucza :p
i tak sobie myślę, szukam, czytam... Czy ktoś by nie mógł skompletować tej całej wyprawki za mnie?
iiiiiiiii znalazłam takie coś: Link do: WYPRAWKA dla Noworodka do Szpitala do Porodu TORBA
Dajcie znać co myślicie ? ;)

i jest jeszcze taka: Link do: Wyprawka TORBA noworodka mamy do szpitala +RĘCZNIK

która lepsza?

WOW kocham Cię za znalezienie czegoś takiego :-D
 
Dziewczyny!
Chyba mam syndrom wicia gniazda bo nagle mam ochotę sprzątać i ogarniać miejsce dla Kasztanka.. a ja i sprzątanie to trochę jakby się wyklucza :p
i tak sobie myślę, szukam, czytam... Czy ktoś by nie mógł skompletować tej całej wyprawki za mnie?
iiiiiiiii znalazłam takie coś: Link do: WYPRAWKA dla Noworodka do Szpitala do Porodu TORBA
Dajcie znać co myślicie ? ;)

i jest jeszcze taka: Link do: Wyprawka TORBA noworodka mamy do szpitala +RĘCZNIK

która lepsza?

Druga opcja wyglada lepiej.
 
Druga opcja wyglada lepiej.

a Czy jako doświadczona Mama mogłabyś wskazać jakie są różnice na + dla drugiego zestawu? Bo różnią się wydaje mi trochę jakością produktów, ale jako, że się nie znam, to nie wiem który zestaw właściwie jest lepszy... a jakieś pojedyncze produkty, które są w jednym zestawie, a w drugim nie to już można sobie dokupić ;-)
 
reklama
Ostatnio używałam wszystkiego ponad 6 lat temu wiec nie wiem co teraz jest polecane. Sama kupuje wyprawkę jakby od nowa ;)
Ale o produktach Canpol wiele dobrego słyszałam.
 
Do góry