reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

To magnezu nie bierzecie? Ja biorę od początku ciąży. Najlepiej mi robi forma cytryniana magnezu- prawie wcale nie twardnieje mi brzuch.
A robiłaś sobie badanie poziomu magnezu z krwi? Mnie od kilku dni ciągnie brzuch i dziś przy okazji robienia krzywej cukrowej zrobiłam też magnez i mam 0,77 mmol/, a norma to 0,66-1,07 mmol/l, także mam w normie. A ponoć brzuch i w pachwinach tak ciągnie jak ma sie niedobory magnezu.
Mnie lekarz poki co nie kazal brac.
Zapytam przy kolejnej wizycie.


A dzis, jak wyzej wspomnialam, bylam robic test obciazenia glukoza. Kupilam sobie glukoze o smaku cytrynowym i nie bylo to takie złe :) Słodkie bardzo, ale na szczeście nie było to mdłe. Jeszcze czekam na wyniki. Z palca mialam 94 na czczo.
Potem tylko zrobiło mi się dwa razy słabo, ale położyłam się na kozetce, pielęgniarka pozwoliła wypić troszkę wody i przeszło.
 
reklama
Moje wyniki glukozy:
na czczo 82,6 mg/dl norma 70-99
Po 1 godz 120,4 mg/dl
Po 2 godz 131,2 mg/dl

Nie ma norm podanych. To dobrze czy źle? :/
 
Moje wyniki glukozy:
na czczo 82,6 mg/dl norma 70-99
Po 1 godz 120,4 mg/dl
Po 2 godz 131,2 mg/dl

Nie ma norm podanych. To dobrze czy źle? :/
Daj znać który zestaw wybierzesz :-)

, a co do wyników, to podobno po 1h powinno byc mniej niz 180, a po dwóch mniej niż 140...

Ale to lekarz Ci powie czy jest ok ;-)
Nie stresuj sie na zapas :-)

Ja robilam badanie krzywej i moczu jednego dnia i mi Pani Dr napisała komentarz, że wyniki poza normą i mam przyjść, mam nadzieję, że chodzi o mocz, choć to głupie w sumie jakby pomyśleć bo lepiej żeby było wszystko ok ;-)
ale sie nie stresuje bo pewnie to nic takiego, czuje sie dobrze, nie ma co panikować :-) lekarz 2.05. Wiec loozik :-)
 
Po dwóch godzinach powinnaś chyba mieć mniejszy niż po 1h - ale ja znawca nie jestem. Kiedy idziesz do lekarza by mu pokazać wyniki?
Właśnie
Daj znać który zestaw wybierzesz :-)

, a co do wyników, to podobno po 1h powinno byc mniej niz 180, a po dwóch mniej niż 140...

Ale to lekarz Ci powie czy jest ok ;-)
Nie stresuj sie na zapas :-)

Ja robilam badanie krzywej i moczu jednego dnia i mi Pani Dr napisała komentarz, że wyniki poza normą i mam przyjść, mam nadzieję, że chodzi o mocz, choć to głupie w sumie jakby pomyśleć bo lepiej żeby było wszystko ok ;-)
ale sie nie stresuje bo pewnie to nic takiego, czuje sie dobrze, nie ma co panikować :-) lekarz 2.05. Wiec loozik :-)
Dam znać, który zestaw wybiorę :) Jak tylko spotkam się z koleżanką i będę miała jakieś wieści to się odezwę :)

A co do wyników to właśnie odpisała mi moja ginekolog (bo ostatnio sama dala mi swoj prywatny numer! :D), że wyniki są prawidłowe :D Juuupiii :D
 
Właśnie
Dam znać, który zestaw wybiorę :) Jak tylko spotkam się z koleżanką i będę miała jakieś wieści to się odezwę :)

A co do wyników to właśnie odpisała mi moja ginekolog (bo ostatnio sama dala mi swoj prywatny numer! :D), że wyniki są prawidłowe :D Juuupiii :D
No to suuuper :-) to czekam na wieści ;-)
 
Dziewczyny, mam do Was pytanie! :)
Macie jakieś sprawdzone strony internetowe, z których można zamówić fajne jakościowo body i pajacyki?
 
reklama
Do góry