reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dzień dobry.
Czy któraś też dziś walczy w trybie zombie i byle przetrwać do wieczora? [emoji14]
U mnie dziś pobudka o 3-ciej w nocy, znowu bezsenność ciążowa męczy, córa o czwartej wstała i koniec leżenia. Trzeba było się z łóżka zerwać.. A tak cieplutko było!
Kochana, ja wczoraj jak o 18 poległam tak dzisiaj do 5:30 spałam, nawet na nocne siku nie wstawałam [emoji3526]
 
reklama
Byłam u doktor. Zapewniała, że łożysko na bank się podniesie, że to częste, że w tym okresie jest nisko. Póki co mam nie panikować i będziemy obserwować. Za 2 tyg mam usg z nastawieniem na sprawdzenie łożyska. Co z e.coli czekam na wynik wymazu.
 
Ida, no to dobre wieści. Właśnie gdzieś dzis czytałam ze łożysko często sie podnosi w późniejszym okresie ciąży. A Twój doktor to potwierdza. Widzisz, będzie dobrze!:)
 
Drogie Dziewczyny mam pytanie.

Czy któraś bierze Prenatal Duo te od 13 t. C.? Na opakowaniu w odniesieniu do jednego z rodzajów tabletek dawkowanie jest podane 1-2 dziennie....

No ale mam dylemat czy 1 czy 2. Jak Wy je bierzecie?
Niestety nie mam teraz kontaktu z ginem by zapytać.
Z góry dzięki [emoji4]
 
Drogie Dziewczyny mam pytanie.

Czy któraś bierze Prenatal Duo te od 13 t. C.? Na opakowaniu w odniesieniu do jednego z rodzajów tabletek dawkowanie jest podane 1-2 dziennie....

No ale mam dylemat czy 1 czy 2. Jak Wy je bierzecie?
Niestety nie mam teraz kontaktu z ginem by zapytać.
Z góry dzięki [emoji4]
Ja biorę 1 różowa i 2 DHA :)
 
reklama
Do góry