reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Słuchajcie... czy miałyście kiedyś taki problem... Chyba od około tygodnia odczuwam bóle w pośladkach. Jak np wstaję po trochę dłużym czasie kiedy siedzę to kuleje nawet przez chwilę aż tego nie rozejdę i odczuwam taki kłujący ból w dole pośladków promieniujący z tyłu na uda. Głównie z prawej strony.
Niestety nie należę do osób szczupłych, ale na razie waga nie zmieniła mi się. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Jak myślicie to "wina" ciąży?
 
reklama
Słuchajcie... czy miałyście kiedyś taki problem... Chyba od około tygodnia odczuwam bóle w pośladkach. Jak np wstaję po trochę dłużym czasie kiedy siedzę to kuleje nawet przez chwilę aż tego nie rozejdę i odczuwam taki kłujący ból w dole pośladków promieniujący z tyłu na uda. Głównie z prawej strony.
Niestety nie należę do osób szczupłych, ale na razie waga nie zmieniła mi się. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Jak myślicie to "wina" ciąży?
Niedawno miałam podobnie, prawie 2 tygodnie pośladki mnie bolały podczas wstawania, chodzenia, nawet schylania się. Ponaciągałam sobie mięśnie kiedy córkę podnosiłam, teraz już przeszło. :) Może i Ty coś dźwignęłaś za szybko.
 
Słuchajcie... czy miałyście kiedyś taki problem... Chyba od około tygodnia odczuwam bóle w pośladkach. Jak np wstaję po trochę dłużym czasie kiedy siedzę to kuleje nawet przez chwilę aż tego nie rozejdę i odczuwam taki kłujący ból w dole pośladków promieniujący z tyłu na uda. Głównie z prawej strony.
Niestety nie należę do osób szczupłych, ale na razie waga nie zmieniła mi się. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Jak myślicie to "wina" ciąży?
to jest niestety rwa, też mnie dopadło, ale na szczęście mija, czytałam, że to od relaksyny się wszystko rozciąga i kości czasem uciskają na nerwy.
 
to jest niestety rwa, też mnie dopadło, ale na szczęście mija, czytałam, że to od relaksyny się wszystko rozciąga i kości czasem uciskają na nerwy.
Hehe ja to mam od lat:) a do tego zwyrodnienie stawu krzyżowo biodrowego...mam nadzieję że w ciąży mnie żaden mega ból nie dopadnie :(
Ale fakt coś w tym jest że w ciąży więcej stawów oto boli...
 
Mnie ból pleców dopadł po porodzie. Ledwo miałam sile stać przy przewijaku. Koszmar! Na szczescie kapał M. ale ubieranie młodszego to łzy w oczach.
 
Muszę się pochwalić :)
Jestem po USG prenatalnym! Z maleństwem wszystko dobrze i ryzyko chorób niskie :) Pani doktor nie miała żadnych zastrzeżeń. Wszystko rozwija się prawidłowo :)
Trisomia 21 1:4026
Trisomia 18 1:9711
Trisomia 13 <1:20000

CRL 61,3mm
Przezierność karku (NT) 1,5mm
Wymiar dwuciemieniowy (BPD) 21,7mm
 
Muszę się pochwalić :)
Jestem po USG prenatalnym! Z maleństwem wszystko dobrze i ryzyko chorób niskie :) Pani doktor nie miała żadnych zastrzeżeń. Wszystko rozwija się prawidłowo :)
Trisomia 21 1:4026
Trisomia 18 1:9711
Trisomia 13
CRL 61,3mm
Przezierność karku (NT) 1,5mm
Wymiar dwuciemieniowy (BPD) 21,7mm
Super[emoji3590]a w którym jesteś tygodniu?
 
Słuchajcie... czy miałyście kiedyś taki problem... Chyba od około tygodnia odczuwam bóle w pośladkach. Jak np wstaję po trochę dłużym czasie kiedy siedzę to kuleje nawet przez chwilę aż tego nie rozejdę i odczuwam taki kłujący ból w dole pośladków promieniujący z tyłu na uda. Głównie z prawej strony.
Niestety nie należę do osób szczupłych, ale na razie waga nie zmieniła mi się. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Jak myślicie to "wina" ciąży?
Ja ważę aktualnie 49 kg, przed ciążą ważyłam 53 kg okropny ból w dole pleców, czasami pośladków, a czasami jeszcze kuleje okropne nie wiem dlaczego :/
 
reklama
Muszę się pochwalić :)
Jestem po USG prenatalnym! Z maleństwem wszystko dobrze i ryzyko chorób niskie :) Pani doktor nie miała żadnych zastrzeżeń. Wszystko rozwija się prawidłowo :)
Trisomia 21 1:4026
Trisomia 18 1:9711
Trisomia 13
CRL 61,3mm
Przezierność karku (NT) 1,5mm
Wymiar dwuciemieniowy (BPD) 21,7mm
Super :)
 
Do góry