reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Muszę się pochwalić :)
Jestem po USG prenatalnym! Z maleństwem wszystko dobrze i ryzyko chorób niskie :) Pani doktor nie miała żadnych zastrzeżeń. Wszystko rozwija się prawidłowo :)
Trisomia 21 1:4026
Trisomia 18 1:9711
Trisomia 13
CRL 61,3mm
Przezierność karku (NT) 1,5mm
Wymiar dwuciemieniowy (BPD) 21,7mm
Wspaniale, ale musisz czuć ulgę [emoji846]
Gratuluję.
A pani doktor zasugerowała jakąś płeć?
 
reklama
Ja ważę aktualnie 49 kg, przed ciążą ważyłam 53 kg okropny ból w dole pleców, czasami pośladków, a czasami jeszcze kuleje okropne nie wiem dlaczego :/
Zdaję mi się, że to nie ma nic wspólnego z ciążą. Może to być jakaś dyskopatia.
Nie bardzo kojarzę, czy masz jakiegoś malucha w rodzinie?
 
Wszystko ok[emoji3] dziecię ma 4,5 cm. Serduszko bije, główka, mózg, brzuszek, 2 ręce i 2 nogi wszystko na swoim miejscu[emoji39] jutro prenatalne [emoji16]
 
Wspaniale, ale musisz czuć ulgę [emoji846]
Gratuluję.
A pani doktor zasugerowała jakąś płeć?
Nic nie sugerowała w tej materii ;) Wspomniałam, że z obserwacji lekarza prowadzącego wskazywało, że to chłopiec. No ta pani doktor raczej była ostrożna w wydawaniu takiej oceny i powiedziała, że to jeszcze za wcześnie, żeby to ocenić, bo narządy płciowe jeszcze się rozwijają.
 
Koleżanki, ile przytyłyście? Ja póki co nic. Od początku tylko chudnę, a w ostatnim miesiącu schudłam 3 kilo... Doktor kazała zdecydowanie więcej jeść, a mi się wydaje, że i tak jem całkiem całkiem.... Dziwna sprawa.
 
Koleżanki, ile przytyłyście? Ja póki co nic. Od początku tylko chudnę, a w ostatnim miesiącu schudłam 3 kilo... Doktor kazała zdecydowanie więcej jeść, a mi się wydaje, że i tak jem całkiem całkiem.... Dziwna sprawa.
Najpierw spektakularne 100g na + a potem kg w dół.
Muszę zakupic wagę do domu i obserwować co się dzieje [emoji846]
 
reklama
Czeeeesc mamuski, przepraszam, ze Was wtedy opuscilam, niestety byla to ciaza biochemiczna ;(...
Ale nie ma tego złego. Jestem obecnie w 5tyg. I poki co (odpukac) wszystko gra :).
 
Do góry