reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Karolina ja bym poszła do niego i powiedziała co o tym wszystkim myślę. Niech ma świadomość, że popełnił błąd i to nie mały. Tak zostanie przekonany, że robi dobrą robotę. A jego podejście do pacjentki, do nienarodzonego dziecka, które bada to już w ogóle pozostawia wiele do życzenia. Może niech sobie odpocznie, bo chyba pracuje za karę.

Dobrze, że tak szybko udało się naprawić ten błąd.
 
reklama
k.karolina, super wieści [emoji173]️ wiedziałam, że innej opcji jak zdrowy maluszek to nie ma! Teraz postaraj się odpoczac po tych nerwach.

A konowałowi od razu zła opinie wstaw!
 
A oto moje maleństwo. <3
Wreszcie wczoraj na wizycie byłam. Bałam się jak diabli kiedy pani doktor robiła usg, bałam się o pracę serducha - sama nie wiem czemu - ale jak już usłyszałam to ojej.. nerwy wreszcie puściły i aż ręce trząść mi się zaczęły. Taka ulga że szok, i fascynacja że wreszcie po 11 tygodniach widzę moje szczęście.
Wszystko z nami dobrze!
Cieszę się jak cholera. :D
 

Załączniki

  • Maluszek (2).jpg
    Maluszek (2).jpg
    290,2 KB · Wyświetleń: 96
Ostatnia edycja:
Zobacz media 719190A oto moje maleństwo. Wreszcie wczoraj na wizycie byłam. Bałam się jak diabli kiedy pani doktor robiła usg, bałam się o pracę serducha - sama nie wiem czemu - ale jak już usłyszałam to ojej.. nerwy wreszcie puściły i aż ręce trząść mi się zaczęły. Taka ulga że szok, i fascynacja że wreszcie po 11 tygodniach widzę moje szczęście.
Wszystko z nami dobrze!
Cieszę się jak cholera. :D

Super wieści, ale coś foty nie mozna otworzyć :/
 
@k.karolina
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Cudowne wieści.. dobrze że się udało znaleźć tak szybko inna klinikę, zweryfikowac to.. żenujące że lekarz z takim doświadczeniem i stanowiskiem tak bardzo się pomylił.. że nie zweryfikował tego ponownie..?!
Najważniejsze że dziecko będzie zdrowe!
 
reklama
A oto moje maleństwo. Wreszcie wczoraj na wizycie byłam. Bałam się jak diabli kiedy pani doktor robiła usg, bałam się o pracę serducha - sama nie wiem czemu - ale jak już usłyszałam to ojej.. nerwy wreszcie puściły i aż ręce trząść mi się zaczęły. Taka ulga że szok, i fascynacja że wreszcie po 11 tygodniach widzę moje szczęście.
Wszystko z nami dobrze!
Cieszę się jak cholera. :D
Gratulacje ! :)
 
Do góry