reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Ale świetny ludek
Fajnie tak często mieć wizyty :) ja czekam do wtorku , za tydzień . I już ciężko mi to wychodzi
Hej:) te częste wizyty to nie norma u mnie. Teraz tak wyszło bo prenatalne mi wpadły A tak to normalnie co 4 tygodnie. Zresztą teraz na wizycie u mojej Pani doktor nie będzie oglądania dzidzia tylko pewnie serduszka posłucham:)
 
Ja mam prenatalne za tydzień w pon wieczorem. A jutro może już będą wyniki badania DNA maluszka. Cholernie sie stresuje. Wizytą za tydz też. Brzuch mi rośnie i sikam w nocy i to koniec objawów ciąży. Mam nadzieję , że wszystko wyjdzie dobrze i przestanę się w końcu tak zamartwiać : -/
 
Czesc dziewczyny jak sie tam czujemy. U nas dzis noc do tylka. Maz zostawil budzik wlaczony na 5 rano i od 5 nie spie.... Masakra a dzis pracuje. @Kara88 jaka tam zwarta grupa my zawsze chetnie na wszystkie tematy popiszemy, a im pikantniej tym lepiej. Wrzucaj na tablice co tam Ci po glowie sie paleta martwi zastanawia, a my to tu roztrzesiemy na czastki pierwsze. Hahaha
 
Czesc dziewczyny, kilka dni temu natknelam sie na wasze forum, przeczytalam je od deski do deski od pierwszego postu. Jestem w ciazy i termin mam na 20.08.2019 z usg - czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
 
O matko do Ciebie @czarnaanna, ze tez Ci sie chcialo czytac te nasze wypociny. Podziwiam! Napisz cos o sobie no wiesz czy pierwsza ciaza i takie tam. I super ze akurat trafilas i zdazylas, bo my zaraz sie zmywamy na prywatne forum, zeby tam dopiero pisac szalone rzeczy......
 
Czesc dziewczyny jak sie tam czujemy. U nas dzis noc do tylka. Maz zostawil budzik wlaczony na 5 rano i od 5 nie spie.... Masakra a dzis pracuje. @Kara88 jaka tam zwarta grupa my zawsze chetnie na wszystkie tematy popiszemy, a im pikantniej tym lepiej. Wrzucaj na tablice co tam Ci po glowie sie paleta martwi zastanawia, a my to tu roztrzesiemy na czastki pierwsze. Hahaha
Dzięki:) narazie jest wszystko ok...oprócz krwiaka i musu lezenia, co ciężko zrobić przy 9 letnim synu, ale staram się;) jedyne co mi chodzi czy prenatalnych nie mam za wczesnie. Babsko mnie zapisało na 11+0 ale wg USG będzie ok....zobaczymy co tam wyjdzie...
Dzisiaj odbieram wyniki krwi itp...zobaczymy czy wszystko ok:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czytalo mi sie was super bo kazda z nas przezywa to samo. To moja druga ciaza wyczekana od 3 lat, mam juz syna 5 letniego. Jestem z warminsko-mazurskiego. Aktualnie jestem od dwoch tygodni na L4 z powodu choroby, ktora meczy i nie chce odpuscic stad moj czas na wszystkie wasze posty ;). Badanie prenatalne mam 01.02 i tez sie nie moge doczekac. Narazie mimo choroby dzidzia zyje, robi fiku miku w brzuszku i.ma 4 cm :D
 
Do góry