reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziękuję za dobre słowo. Po dwóch miesiączkach wracam do starań.
Mam nadzieję, że za te dwa cykle znów do nas dołączysz i zostaniesz z nami już do końca :)

@paulina1994 czekam na relację i foto!

@klaolia ależ słodziak! zazdroszczę tej błogiej chwili, gdy po wizycie wie się, że wszystko jest ok ;)
 
reklama
Mam chwilę żeby się odezwać :) dr stwierdził, że wszystko w porządku :) przyziernosc 1,2; kość nosowa widoczna, przepływy w porządku, serce bije, dużo tych rzeczy mi wymieniał, ale z tego stresu nie pamiętam, maluch ma 5,26 cm :) niestety nie było widać kto tam mieszka więc pozostaje nam czekać :)
 

Załączniki

  • IMG_20190125_125152522~2.jpg
    IMG_20190125_125152522~2.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 135
Dokładnie miałam wizytę tego samego dnia i również czekam z niecierpliwością do 31.01 [emoji6] A im bliżej wizyty tym bardziej się doczekać nie mogę [emoji39]
O to obydwie będziemy się 31 stycznia denerwować . Na poprzedniej wizycie był 7 tydzień więc jeszcze niezbyt wiele było wiadomo dlatego teraz tak czekam a 11 lutego prenatalne :)
 
Mam chwilę żeby się odezwać :) dr stwierdził, że wszystko w porządku :) przyziernosc 1,2; kość nosowa widoczna, przepływy w porządku, serce bije, dużo tych rzeczy mi wymieniał, ale z tego stresu nie pamiętam, maluch ma 5,26 cm :) niestety nie było widać kto tam mieszka więc pozostaje nam czekać :)
Piękne zdjęcie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] i super wieści. U nas przeziernosci 1.6. Kiedy teraz masz wizytę bo my to równo chodzimy widzę [emoji6]
 
Cześć Dziewczyny, dzisiaj mam wolne więc udało mi się nadrobić zaległości, ale na bieżąco bede pewnie dopiero jak pójdę na l4 [emoji16]. Jutro mam drugą wizytę, a 5.02 usg 12 tygodnia. Ehhhh zaczynam się stresować jutrzejszą wizyta [emoji853]. Dzisiaj jest 9t 3d
 
paulina1994 cieszę się że wszystko z dzidzia jest dobrze :) a w którym tygodniu zaczęły się wam mdłości/wymioty i jak długo trwały? :)
 
reklama
paulina1994 cieszę się że wszystko z dzidzia jest dobrze :) a w którym tygodniu zaczęły się wam mdłości/wymioty i jak długo trwały? :)
No u mnie z tymi mdłościami to od samego początku w sumie ale nasiliły się w 6 tygodniu i trwają do teraz . Wymiotowałam tylko raz chociaż chyba bym wolała częściej niż jak mnie cały czas mdlić . Teraz jest 12 tydzień a mdłości są dalej raz mniej raz więcej .
 
Do góry