reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
A na kiedy masz termin u nas z USG 06.08 a drugi 07.08
No właśnie szczerze Ci powiem to nie wiem teraz jak mam mówić. Z ostatniej miesiączki jest na 2 sierpnia,z pierwszego usg na 4 sierpnia a teraz podrosl i termin wychodzi na 1 sierpnia hehe
Ja już po wizycie. Wszystko ok!!!! Dr wszystko zbadala i wszystko w normie. Serduszko bije. Przeziernosc ok. A maluszek rusza się jak szalony. Adhd murowane
emoji23.png
emoji23.png
poki co nie wiadomo czy chlopiec czy dziewczynka.

Na wyniki mam brać leki i witaminy. Oby pomogło i podniosło co trzeba

Wrzucam zdjęcie mojego ludka
emoji7.png
emoji7.png
Zobacz załącznik 936883
gratulacje śliczna dzidzia :) :) już widać taki prawdziwy czlowieczek :)
 
Luxuorius przytulam i przesyłam mnóstwo pozytywnych fluidow na czas starań. Niech Ci te 2 mies szybko miną

Klaolia, Paulina, Manami gratuluję udanych wizyt. Piękne fotki :)
 
Kurcze muszę pisać jeszcze raz. Gdzieś mi post wcięło.

Super wieści po wizytach dziewczyny. Na zdjęciach to już takie małe ludziki. Wszystko pięknie widać brodę, nosek, usteczka.. [emoji7]

Marcelaaa ja mam podobnie rozłożone badania. Najpierw jadę na test pappa, a na drugi dzień usg prenatalne. Myślisz, że to dlatego że na drugi dzień będą wyniki testu? Próbowałam to rozkminić, dlaczego tak te badania rozlozyli.

Luxuorius przykro mi, że jednak diagnoza się potwierdziła. Życzę owocnych starań. Trzymam kciuki za Was [emoji110]
 
Kurcze muszę pisać jeszcze raz. Gdzieś mi post wcięło.

Super wieści po wizytach dziewczyny. Na zdjęciach to już takie małe ludziki. Wszystko pięknie widać brodę, nosek, usteczka.. [emoji7]

Marcelaaa ja mam podobnie rozłożone badania. Najpierw jadę na test pappa, a na drugi dzień usg prenatalne. Myślisz, że to dlatego że na drugi dzień będą wyniki testu? Próbowałam to rozkminić, dlaczego tak te badania rozlozyli.

Luxuorius przykro mi, że jednak diagnoza się potwierdziła. Życzę owocnych starań. Trzymam kciuki za Was [emoji110]
Powiem Ci szczerze że nie mam pojęcia ile czeka się na wynik tej pappy. W poprzedniej ciąży też robiłam tydzień wcześniej, ale nie wiem czy to nie dlatego ze moja ginekolog przyjmuje tylko raz w tygodniu w srody w tej klinice. W środę mam zrobić pappe a w kolejną środę prenatalne. Ginekolodzy to rozkładają właśnie po to żeby ten wynik już policzyć razem z USG :). Kurczę skoro Ci kazali przyjechać na pappe dzień wcześniej to pewnie będzie już na następny dzień wynik:). Wiem że jest o tych testach obszerny artykuł u mamy ginekolog bo moja siostra go czyta (moja siostra matermin porodu na wtedy co ja) :))).
 
Kochana masz piękne zdjęcie nuba - jak na moje to raczej chłopiec, ale wrzuć foto na grupe z nubami na fb.
Tam pewnie nie da się wrzucić tak anonimowo prawda ? :) A jakoś tak nie chce na razie dzielić się newsem bo gdybym na kogoś się tam natknęła ;) a bądź co bądź jak już ty mówisz, że chłopak to chyba muszę ci zaufać kto się zna lepiej na płci jak nie Ty :p
 
Ja już po wizycie. Wszystko ok!!!! Dr wszystko zbadala i wszystko w normie. Serduszko bije. Przeziernosc ok. A maluszek rusza się jak szalony. Adhd murowane [emoji23][emoji23] poki co nie wiadomo czy chlopiec czy dziewczynka.

Na wyniki mam brać leki i witaminy. Oby pomogło i podniosło co trzeba

Wrzucam zdjęcie mojego ludka [emoji7][emoji7] Zobacz załącznik 936883
Mój też jakiś nerwowy :p lekarz nie mógł spokojnie zbadać przepływów :p
 
reklama
Do góry