reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Cześć Dziewczyny. Sorry, ze dopiero się odzywam, ale od lekarza do mojego miasta miałam prawie 2 godziny drogi. Wracałam w godzinach szczytu. Później musiałam odebrać syna od siostry i tak mnie zagadala, ze dopiero mogę napisać.
Z dzieciaczkiem wszystko w porządku:) jest kość nosowa, przeziernosc 1.1 o ile dobrze pamiętam i znowu słyszałam serducho co mnie strasznie wzrusza. Według doktora płód Anatomicznie wykształcił się prawidłowo, a wstępne badania chemiczne również wyszły prawidłowo:) w ogóle nie spodziewałam się testu pappa, a jednak zrobili - ostateczne wyniki przyjdą pocztą w ciągu 2 tygodni. Lekarz nie chciał w ogóle spojrzeć na płeć- dopiero na polowkowym.
Szczerze to niekoniecznie jestem zadowolona z wizyty- lekarz mierzył dzidziolka w ekspresowym tempie i nawet nie zdążyłam zakodowac jaki jest już duży. Cieszę się, ze wszystko w porządku. I może z tych wyników dowiem się szczegółów. Umówiłam się na polowkowe, ale nie jestem do końca przekonana czy na pewno chce tam iść:/
Alex , na mamaginekolog ostatnio czytalam, ze prawidlowo wykonane prenatalne usg powinno trwac ok 10 min. O ile dzieciaczek dobrze sie ułoży:)

Wszytskie informacje powinnas miec na zdjeciu usg, typu waga, ile cm itp.

P.s. super ze wszytsko ok :)
 
reklama
Czesc dziewczyny, troche nie wiem co robic dzis jakis czas temu pojawil sie u mnie taki skurcz z lewej strony blizej pachwin , napisze chyba do mojej lekarki czy to normalne troche spanikowalam ,:( czy ktoras tez tak miala ?
 
Ja myzze isc zrobic cytomegalie.
Lekarz mi jej nie napisal na skierowaniu.....

Dzis mi sie snilo, ze bylam.na badaniach i lekarka mj tlymaczyla, ze jak wyjda wyniki z 1 tabelki to musze jak najszybciej usunac dziecko.
Różnie lekarze przepisuja, mój później każe to robić, chyba gdzieś koło połowy robiłam, a w szpitalu też mnie pytali po co mi to było. Teraz miałam tylko Toxo, HCV, HIV i kiłe.
Cześć Dziewczyny. Sorry, ze dopiero się odzywam, ale od lekarza do mojego miasta miałam prawie 2 godziny drogi. Wracałam w godzinach szczytu. Później musiałam odebrać syna od siostry i tak mnie zagadala, ze dopiero mogę napisać.
Z dzieciaczkiem wszystko w porządku:) jest kość nosowa, przeziernosc 1.1 o ile dobrze pamiętam i znowu słyszałam serducho co mnie strasznie wzrusza. Według doktora płód Anatomicznie wykształcił się prawidłowo, a wstępne badania chemiczne również wyszły prawidłowo:) w ogóle nie spodziewałam się testu pappa, a jednak zrobili - ostateczne wyniki przyjdą pocztą w ciągu 2 tygodni. Lekarz nie chciał w ogóle spojrzeć na płeć- dopiero na polowkowym.
Szczerze to niekoniecznie jestem zadowolona z wizyty- lekarz mierzył dzidziolka w ekspresowym tempie i nawet nie zdążyłam zakodowac jaki jest już duży. Cieszę się, ze wszystko w porządku. I może z tych wyników dowiem się szczegółów. Umówiłam się na polowkowe, ale nie jestem do końca przekonana czy na pewno chce tam iść:/
Super że wszystko jest okej :) innych wieści się nie spodziewałam. Może zapisz się na połówkowe gdzieś indziej jeśli masz wybór? Może też zależeć od dnia, ja po pierwszych miałam bardzo dobre zdanie o lekarce, a po trzecich powiedziałam że nigdy więcej do niej, niestety.
 
Alex , na mamaginekolog ostatnio czytalam, ze prawidlowo wykonane prenatalne usg powinno trwac ok 10 min. O ile dzieciaczek dobrze sie ułoży:)

Wszytskie informacje powinnas miec na zdjeciu usg, typu waga, ile cm itp.

P.s. super ze wszytsko ok :)

No właśnie nie mam. Dostałam zdjęcie 4D, na którym kompletnie nie ma żadnych pomiarów:/

Dzięki:*
 
Różnie lekarze przepisuja, mój później każe to robić, chyba gdzieś koło połowy robiłam, a w szpitalu też mnie pytali po co mi to było. Teraz miałam tylko Toxo, HCV, HIV i kiłe. Super że wszystko jest okej :) innych wieści się nie spodziewałam. Może zapisz się na połówkowe gdzieś indziej jeśli masz wybór? Może też zależeć od dnia, ja po pierwszych miałam bardzo dobre zdanie o lekarce, a po trzecich powiedziałam że nigdy więcej do niej, niestety.

Dziękuję ❤
Wybór na pewno jest. Do tego lekarza poszłam, bo mój gin mnie tam skierował. Ponoć super sprzęt i lekarz i zrobią to porządnie.
Ale lekarzowi się spieszylo chyba i jak chciałam dopytać o szczegóły to tylko powiedział, ze wszystko jest prawidłowo i tyle. Poczułam się jakby mnie wyganial z gabinetu.
 
Dzień dobry! Włączył mi się tryb panika idę dzisiaj do poradni patologii ciąży (z uwagi na cukrzycę) i mam stresa. Przestały mnie boleć piersi, za to od wczoraj boli mnie ząb! Na dodatek coś mnie w brzuchu pobolewa, tłumaczę sobie że to normalne no ale łatwo nie jest. To prawie 11 tydzień i 6 na plusie. Idę na rekord!
 
reklama
Do góry