reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Alexa - super że wszystko dobrze po wizycie, tak ma być :)


Ja właśnie nie przybrałam na wadze nic i trochę się martwię :/ już 12t 5d wg ostatniego usg :/ wymiotuję ale nie kilka razy dziennie i mało jem bo mi się nie chce :/ jecie na siłę?? Może tak powinnam :/

Ja do południa to wręcz wmuszam w siebie jedzenie. Lodówka pełna różności A ja na nic nie mam apetytu. Kompletnie na nic. Rano Przytulanki z wc i tylko żółć idzie bo z kolacji wszystko strawione A jak jem to dalej mam odruch wymiotny [emoji852] później po południu jest już lepiej. Ale małe porcje muszę jesc
 
Dziewczyny siemano! Ja bym ze zmuszaniem sie do jedzenia odpuscila, bedziecie jeszcze wcinac i sie kulac.przeciez bobas jest tyci. W pierwszej ciazy do 20 tyg nic nie przytylam i wiecie chodzilam i jeczalam. Jak wyskoczyla polowa ciazy to co rano na wage 1kg do przodu. Myslalam ze wlosy z glowy bede rwac. No bo skad to i jak to jak przytylam 20kg przestalam sie wazyc. Niby nie bylo widac, bo jak na porodowke jechalam taksowka :/ To babka mowi do mnie ojej pomoglabym Ci z torba jakbym wiedziala ze jestes w ciazy... No takze bite 20 kg a to bylo pare tygodni przed rozwiazaniem. Na chwile obecna tak jak Marta przytylam 400g.
 
Ja bym pojechala sprawdzic te plamuejja na ip

Moja ginekolog dzisiaj przyjmuje i kazała mi się wstawić u niej po 16. Tydzień temu było to samo. Na ip ostatnio mi powiedzieli że oni od tego nie są, żeby za każdym razem sprawdzać czy z moją ciążą jest wszystko w porządku. Wściekłam się wtedy...
 
reklama
Do góry