reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Spina, to może rozważ wykorzystanie zaległego urlopu + jakieś czasowe L4? Tak żebyś jeszcze wróciła i dostała ta podwyżkę. Faktycznie szkoda żeby Cie taka kasa ominęła, zwłaszcza że mówisz że może Ci podnieść średnia z 12 miesięcy.
 
reklama
U mnie 3 kilo na plusie. Ale spodziewałam się że będę szybciej przybierać, bo ostatnie 1.5 roku to w moim życiu były ciągle diety, diety cud, ćwiczenia. Także ważyłam najmniej 56 kilo. Jak zaszlam w ciążę to już ważyłam 61-62, bo przestałam się odchudzać, nie miałam czasu na cwiczenia. No i teraz już mam 65 kg na koncie. Organizm zawsze dopomni się o to czego mu brakuje, zwłaszcza w ciąży [emoji6]
 
U mnie 3 kilo na plusie. Ale spodziewałam się że będę szybciej przybierać, bo ostatnie 1.5 roku to w moim życiu były ciągle diety, diety cud, ćwiczenia. Także ważyłam najmniej 56 kilo. Jak zaszlam w ciążę to już ważyłam 61-62, bo przestałam się odchudzać, nie miałam czasu na cwiczenia. No i teraz już mam 65 kg na koncie. Organizm zawsze dopomni się o to czego mu brakuje, zwłaszcza w ciąży [emoji6]
Tez mam 65:(
 
U mnie 3 kilo na plusie. Ale spodziewałam się że będę szybciej przybierać, bo ostatnie 1.5 roku to w moim życiu były ciągle diety, diety cud, ćwiczenia. Także ważyłam najmniej 56 kilo. Jak zaszlam w ciążę to już ważyłam 61-62, bo przestałam się odchudzać, nie miałam czasu na cwiczenia. No i teraz już mam 65 kg na koncie. Organizm zawsze dopomni się o to czego mu brakuje, zwłaszcza w ciąży [emoji6]
Z tym, ze ja schudlm 3 kg w tej ciazy przez te wymioty
 
Spina, to może rozważ wykorzystanie zaległego urlopu + jakieś czasowe L4? Tak żebyś jeszcze wróciła i dostała ta podwyżkę. Faktycznie szkoda żeby Cie taka kasa ominęła, zwłaszcza że mówisz że może Ci podnieść średnia z 12 miesięcy.
L4 odpada, bo ta średnia mi spadnie a na majówkę już się chcę na stałe ewakułować, więc do końca kwietnia trudno może być wyrobić pełne 3 miesiące bez zwolnienia. Zaległy urlop.... Hmmm... A co to takiego? ;p U mnie nie ma takiej możliwości, żeby nie wykorzystać urlopu na dany rok, chyba, że ciąża lub podobne takie... Także urlop mam tylko ten na ten rok. Całe 26 dni i oszczędzam, jak mogę, bo każdy dzień, to jeden dzień dłużej z dzieckiem w domu po macierzyńskim... Ale jak będzie trzeba, to coś tam wybiorę...
 
@Topika, zrzucimy po ciąży! [emoji123][emoji123][emoji123]
Conajmmiej 3 kilo dziecko, 1 kilo macica, 0,5 kg łożysko, 800 ml wody płodowe, obrzęki na nogach (upał!)..
Jeszcze mleko w piersiach [emoji1]
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Sorry, ze dopiero się odzywam, ale od lekarza do mojego miasta miałam prawie 2 godziny drogi. Wracałam w godzinach szczytu. Później musiałam odebrać syna od siostry i tak mnie zagadala, ze dopiero mogę napisać.
Z dzieciaczkiem wszystko w porządku:) jest kość nosowa, przeziernosc 1.1 o ile dobrze pamiętam i znowu słyszałam serducho co mnie strasznie wzrusza. Według doktora płód Anatomicznie wykształcił się prawidłowo, a wstępne badania chemiczne również wyszły prawidłowo:) w ogóle nie spodziewałam się testu pappa, a jednak zrobili - ostateczne wyniki przyjdą pocztą w ciągu 2 tygodni. Lekarz nie chciał w ogóle spojrzeć na płeć- dopiero na polowkowym.
Szczerze to niekoniecznie jestem zadowolona z wizyty- lekarz mierzył dzidziolka w ekspresowym tempie i nawet nie zdążyłam zakodowac jaki jest już duży. Cieszę się, ze wszystko w porządku. I może z tych wyników dowiem się szczegółów. Umówiłam się na polowkowe, ale nie jestem do końca przekonana czy na pewno chce tam iść:/
 
Do góry