reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

U nas dalej cici. Niestety. Ale od dzis ograniczam koniec z tym. Raz boli dwa mala naduzywa....a spi jtak lekko ze przegiecie chyba jakis czujnik ma.... niestety musimy sie ogarniac bo do sierpnia szybko zleci a jak wszystkiego nie poogarniamy to bedzie wariatkowo u nas na chacie
Mnie już męczy KP. Przyznaje się. Dwa lata to długo
 
reklama
No ja sie juz publicznie nie przyznaje, ze mala nadal na cycu wisi. Niby ok, ale zgarnialam od ludzi dziwne spojrzenia. Wiec tylko najblizsza rodzina wie ze nadal dzialamy. Jak odstawilas swojego malego? Ja nie wiem czy mala ma jakis gorszy czas, ale sporo szuka i cala noc potrafi wisiec. Normalnie suty odpadaja....
 
Ma swoje plusy i minusy. Ja nie wyobrazam sobie wychowywac dziecka bez karmienia piersia. Ale to pewnie dlatego, ze swoja karmie i nie wiem jak to wyglada bez cycka. Tak czy siak czy piersia czy mm grunt zeby bobas i mama byli szczesliwi!
 
No pewnie jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Piersią tata nie nakarmi, ani nikt inny w tym nie wyręczy tak, jak może to zrobić przy mm. No, ale ja będę próbować.
 
reklama
Do góry