reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

A a propo tatusiow i mm to ktos robil jakies badania, ze ojcowie srednio przez tydzien wstaja zeby nakarmic dziecko, pozniej mamy przejmuja ta role. Oczywiscie nie mowie ze tak bedzie u wszystkich tylko taka ciekawostka
 
reklama
Ja dzisiaj na uczelni i dwa egzaminy, jutro kolejne 3 i w niedziele 2... Za 2 tygodnie znowu to samo. Ja tylko czytam Wasze posty bo muszę zakuwać ale wrócę jak tylko zdam wszystko :D No i odświeżam teraz cały czas bo martwię się co z Martą :(
Ty sie teraz bronisz? Czy w czerwcu?

Wprowadzilam w błąd chyba ostatnio. W zwiazku ze studiami i l4. Na l4 ciazowym mozna studiowac. Lekarz powinien dac tylko zaswiadczenie, ze nie widzi przeciwwskazań. :)
 
Ty sie teraz bronisz? Czy w czerwcu?

Wprowadzilam w błąd chyba ostatnio. W zwiazku ze studiami i l4. Na l4 ciazowym mozna studiowac. Lekarz powinien dac tylko zaswiadczenie, ze nie widzi przeciwwskazań. :)
Dzwoniłam na infolinie zus i mila Pani udzielila mi takiej informacji:)
 
No ja sie juz publicznie nie przyznaje, ze mala nadal na cycu wisi. Niby ok, ale zgarnialam od ludzi dziwne spojrzenia. Wiec tylko najblizsza rodzina wie ze nadal dzialamy. Jak odstawilas swojego malego? Ja nie wiem czy mala ma jakis gorszy czas, ale sporo szuka i cala noc potrafi wisiec. Normalnie suty odpadaja....
Przestałam po prostu dawać do spania na noc. Raz płaczę a raz sam uśnie
 
Zgodze sie z jedna i z druga. Pieknie i za dlugo. Drugie bobo chcialabym maks 18msc. Ale zobaczymy czy sie w ogole uda to raz a dwa czy jak sie uda to czy faktycznie tak skoncze....moze wyjsc jak teraz
 
reklama
Do góry