reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Zgadzam się z @Luxuorius. @Mamusia trójeczki pamiętaj, że powinnaś dbać o dobro dzieci. Oderwij się od tego dla NICH! One wszystko widzą.

A ja mam ogromny problem: nie mogę znaleźć położnej polskiej. Wszystkie albo w tym czasie mają urlop albo mają za dużo rodzących... Jakiś koszmar :unsure: A wolę polską położną, ale jak żadna mnie nie przyjmie będę musiała wziąć Niemkę :sad:
 
reklama
Zgadzam się z @Luxuorius. @Mamusia trójeczki pamiętaj, że powinnaś dbać o dobro dzieci. Oderwij się od tego dla NICH! One wszystko widzą.

A ja mam ogromny problem: nie mogę znaleźć położnej polskiej. Wszystkie albo w tym czasie mają urlop albo mają za dużo rodzących... Jakiś koszmar :unsure: A wolę polską położną, ale jak żadna mnie nie przyjmie będę musiała wziąć Niemkę :sad:
A do kiedy musisz ją znaleźć?
 
Mamusia trojeczki, bądź odważna bo robisz to głównie dla dzieci! Jak tylko masz gdzie to uciekaj od tego zwyrodnialca. My zastanawiamy się nad blachymi sprawami, czy postawić łóżeczko tu czy tam i ty też powinnaś będąc w ciąży o takich rzeczach myśleć a nie o tym czy facet zrobi krzywdę tobie i dzieciom. Jak nie potrafi poszanowac to co ma, to pożegnać takiego ojca, bo to nie ojciec a dawca nasienia tylko i wyłącznie.
 
Dziewczyny czy wy też macie wzdęcia i nie mieścicie się w dotychczasowe spodnie ? Przytyłyście coś ? :D
U mnie już 2kg na plusie.. :( Teraz niby brak apetytu ale waga dalej przybywa powoli. I wzdęcia mnie męczą jak diabli. Nie mam już nawet spodni żeby gdzieś na dłużej wyjść. Wszystkie ciasne. :o
 
Dziewczyny czy wy też macie wzdęcia i nie mieścicie się w dotychczasowe spodnie ? Przytyłyście coś ? :D
Straszne straszeczne. Rano jest w miarę, ale wieczorem to chodzę jak w 5 miesiącu... Wydaje mi się że jak trochę pocwicze to jest lepiej. Ale i tak boje się stanąć na wagę.
 
Witam nowe dziewczyny :)

Mam zespol niespokojnych nog. Oszaleje.

Dzis taki kryzys , ze nawet mojemu dziecku sie oberwalo i dostal kare na tableta. Wszytsko mnie dzis wyprowadza z rownowagi. Najchetniej bym sie do nikogo nie odzywala. Bo zione ogniem na kilometr.

Nic mi nie mow, ja w zeszlym tygodniu tak zionelam ogniem ze az mi jest wstyd za siebie dzis.... wszystko na nie i wszystko zle. Oberwalo sie mojej znajomej. Chyba czas przeprosic....

U nas łóżeczko synka stoi w sypialni. A mały i tak od skończenia roku śpi ze mną w łóżku. Chcę wrócic do chłopa a malego uczyć spać samemu.
My wczoraj zaczelismy mala wyprowadzac do jej drugiej sypialni. W pierwszej przespala noc. Bedzie dla drugiego bobasa. Nasza cora wprowadzila sie do naszego lozka w wieku 7msc. Latwo sie mowi nie spij z dzieckiem. Nasza mala okropnie lekki sen ma. Ale dzialamy zobaczymy jak pojdzie....
 
reklama
Może w końcu los się odwróciNie mogę znaleźć mieszkania Trójka dzieci nie bardzo chcą albo dużej kaucji wymagają. Na faceta nie liczę bo będąc z najmłodszą w ciąży straciłam dużo włosów, zébów, I kilogramów. Dopiero.13 lutego mam do gina Byłam na jednej prywatnie ale za drogi interes dla mnie. Jestem po 3 CC boję się 4
 
Do góry