reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Rano tak slabo mnie mdlilo i mysle sobie, ze mijaja mi mdlosci, ale teraz umieram...nie moge sobie miejsca znalezc w domu, Tomek spi po nocce, Nataniel sie bawi, obiad mam z wczoraj, tyle co odgrzeje a poznym popoludniem na male zakupy jedziemy, bo chleby i cos na chleb trzeba kupic, pogoda okropna, pada caly czas.
 
Ja z pryszczami walcze juz miesiac czasu, jak. Fatalna sprawa. Zazwyczaj mam ladna cere, bez wiekszych rewolucji. A teraz... musze chyba sie do tego przyzwyczaic.

Ja to samo! Normalnie mi jakieś syfki wychodziły przed @. W ciążach poprzednich nie miałam ŻADNYCH problemów skórnych! Dosłownie pupa niemowlaka! Koszmar co jest teraz! [emoji23] albo to wiek i tak hormony działają [emoji23]
 
Ja z pryszczami walcze juz miesiac czasu, jak. Fatalna sprawa. Zazwyczaj mam ladna cere, bez wiekszych rewolucji. A teraz... musze chyba sie do tego przyzwyczaic.
Ja przed ciążą nie miałam cery idealnej, ale teraz też nie jest lepiej, więc w sumie u mnie bez zmian.

No oprócz 3kg na plusie [emoji33] jak ja w takim tempie będę rosnąć to za 3 msc będę się już toczyć.
Jeszcze tydzień i wracam na basen [emoji846]
 
Ja tez jem i tyję. Mam zielonego światlo na cwiczenia w ciazy, ale poki co to wracam z pracy, robie i jem obiad, probuję ogarnac dom i mojego prawie 3-latka. Po czym zasypiam tam gdzie siedze/stoje/leże. Taka godzinna przerwa w dostawie prądu, normalnie mnie odcina. Swiatlo zaswiecine, dziecko po mnie skacze a ja śpię.. II trymestrze, nadchodź!! U mnie dzis 10t 7d.
 
My na szczęście jak na razie sami we dwójkę, ale sesja się zbliża na uczelni, więc po powrocie z pracy zdążę tylko zjesc, czasem zrobić jakieś małe zakupy i biorę się za prezentację , kucie itd.
Boże dzięki ci że mam tak wyrozumiałego faceta, że daruję mi te stosy nie uprasowanych ciuchów [emoji39]
 
Czesc i czolem laski. Witam nowe mamy i trzymam kciuki za wizyty. Pisalyscie o kalafiorowej z takim smakiem, ze dzisiaj tez gotuje. Ta ciaza jest dla mnie o wiele laskawsza niz poprzednia, wiec nie moge narzekac. Mala dopiero co podrzucilam do zlobka i mialam sprzatac ogarniac i dzialac. Ale zamiast tego leze w wyrze. Spalysmy do d....ki dzisiaj i sama nie wiem sen czy kawa. Podczytuje te Wasze propozycje na imiona i naprawde ladnie myslicie dziwczynki. Martoosia stawiam, ze cie tam Tosia z brzucha meczy i dlatego sie czujesz gorzej niz w ciazy z chlopakami :)
 
reklama
Witam się i ja po krótkiej przerwie;) u mnie 10t i 1 d i od wczoraj mam takie dziwne delikatne kłucia tak jakby w szyjce macicy albo pochwie:( powtarza mi się co jakiś czas. . . tez tak macie? nie wiem czy się martwić a wizytę mam dopiero 5 lutego
 
Do góry