reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja na szczęście mdłości nie mam, może w sumie ze dwa dni takie gorsze miałam ale za to często boli mnie głowa, czuję się oslabiona i ogólnie brakuje mi energii i szybciej sie męcze przy takich codziennych obowiązkach, np. dziś z rana przy odśnieżaniu schodów dostałam zadyszki i w głowie sie zakręciło.
I coraz odczuwam głód, minie zaledwie godzina od posiłku a mi juz w brzuchu burczy.
 
reklama
O jeju:( przykro mi. A znasz powod?

Niestety moja pierwsza ciąża to pasmo samych przykrości. Już na pierwszych badaniach prenatalnych okazało się że przezierność karkowa (NT) maleństwa jest powiększona, spanikowałam. Generalnie mój świat się zawalił. Od razu zostałam skierowana na badania PAPPA, które również wyszły dramatycznie. Kolejny etap to amniopunkcja, która jest wykonywana około 16tc. Widmo oczekiwań kilkutygodniowych było najgorsze. Zdecydowałam się zatem na zabieg, który może być wykonywany we wcześniejszym tc. mianowicie biopsja kosmówki. W czasie oczekiwania na wyniki, niestety wylądowałam w szpitalu i poroniłam. To był najgorszy okres mojego życia. Naczyłam się jednak cierpliwości. Teraz jestem dobrej myśli, wierzę, że wszystko będzie dobrze.
 
Cześć, jestem nowa tutaj. Mam termin na 21 sierpnia i teraz kończę 8 tydzień. W Święta w nocy zaczęłam mocno krwawić i miałam robione USG, z dzieckiem wszystko w porządku ale mam krwiaka który mu zagraża i po wizycie lekarz dał mi 50/50% na donoszenie ciąży. Od tamtej pory nie krwawilam i mam nadzieję że krwiak się wchłonie.
Dość ciężko to przeżywam psychicznie i cieszę się że znalazłam tą grypę bo potrzebuję wsparcia.
Mam już 19 miesięczną córkę i mieszkam w Colorado, USA.
Pozdrowienia
Nic się nie martw, wszystko będzie dobrze. Moja kuzynka przechodziła dwie ciąże z krwiakami i wszystko dobrze się skończyło. Musisz dużo odpoczywać. A jak wygląda opieka w USA?
Ja jeszcze czekam na wizytę...
 
My na szczęście jak na razie sami we dwójkę, ale sesja się zbliża na uczelni, więc po powrocie z pracy zdążę tylko zjesc, czasem zrobić jakieś małe zakupy i biorę się za prezentację , kucie itd.
Boże dzięki ci że mam tak wyrozumiałego faceta, że daruję mi te stosy nie uprasowanych ciuchów [emoji39]
Mój mąż tez anioł przy takiej stercie prania i talerzy.Ciagle coś ogarnia, bo mam napady snu zimowego ;);)
 
Dziewczyny pomóżcie.... od dwóch dni biore luteine dopochwowe, na te skurcze. po tabletkach mam coraz większe uczucie napiecie w dole brzucha. czy to normalne, czy mam się już niepokoić? Wczoraj niby było wszytsko ok, ale dzisiaj cały czas pali mnie jakby lewy jajnik i takie dziwne uczucie mam. Czy mogła miec na to wpływ luteina?
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie.... od dwóch dni biore luteine dopochwowe, na te skurcze. po tabletkach mam coraz większe uczucie napiecie w dole brzucha. czy to normalne, czy mam się już niepokoić? Wczoraj niby było wszytsko ok, ale dzisiaj cały czas pali mnie jakby lewy jajnik i takie dziwne uczucie mam. Czy mogła miec na to wpływ luteina?
Ja bym chyba zgosiła się do gina z tym. Racej po luteinie powinno się to uspokoić. A bierzesz magnez, nospę?
 
Do góry