reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Co do tego mama DHA to właśnie sama nie wiedziałam czy jest ok, ale jak na 1 trymestr wydaje mi się spoko, nie ma tam całej tablicy mendelejewa :D chciałam Femibion 1 ale tam nie ma tych kwasów dha a ponoć jest to potrzebne. Do tej pory brałam tylko kwas foliowy
Ja na stronie pan tabletka po przeanalizowaniu , wybralam omegamed optima forte. Dzis mi wlasnie przyszly :)
 
Mnie tez bola plecy, bylam odebrac wyniki tsh (na szczescie super wynik 1,9 wiec zobacze co gin powie, bo niby norma w ciazy do 2,5, ale lepiej miec ponizej 1 wiec pewnie znow ciaza na lekach) no i tak mnie zemdlilo jak szlam do lab, myslalam, ze wykituje, zaraz przyjedzie przyjaciolka, pogadamy sobie.
Ja dzis tez odebralam tsh i mam 3.6. Mam sie martwic? Kurcze myslalam , ze mieszcze sie w normie:/
 
Cześć dziewczyny. Dzidzia ma 7 mm i serducho(142) ale byk! Byłam na USG bo przez tą opryszczkę był za duży stres. Mam brać 5 razy dziennie tabletki Heviran i uważać na zarazki. Zdrówka dziewczy dla wszystkich!
 
reklama
Do góry