reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Są takie tabletki na wymioty na bazie imbiru może którejś z was pomogą. Na mnie akurat nie działają. Też spróbujcie wypić kakao z samego rana. I pić sok z ananasa. U mnie akurat nie działa nic Ale widocznie pomagają komuś skoro polecają
Kakao ? Nie słyszałam, ale później spróbuję, ja już nawet cole wzięłam czego na codzien nie pije ale jak szybko zdążyłam się napić tak zwymiotowałam
 
reklama
Kakao ? Nie słyszałam, ale później spróbuję, ja już nawet cole wzięłam czego na codzien nie pije ale jak szybko zdążyłam się napić tak zwymiotowałam
Pij dużo żebyś się nie odwodnila. Jak będzie tak cały czas to jest coś co lekarz przepisuje na wymioty.
Musisz znaleźć swój sposób, podobno migdały pomagają, a u mnie jest po nich nawet gorzej.
Współczuję i trzymam kciuki żeby szybko przeszło.
 
Nie poszłam dzisiaj bo to nie miało by sensu jestem mega słaba :/ i tak codziennie wymiotowałas czy to są jakieś gorsze i lepsze dni ? Ja oprócz wody nie toleruje nic narazie...nie mówiąc że zwymiotowałam leki...
Różnie było. Raz wymioty a raz silne mdłości. Mdłości najgorsze bo wymioty to chociaż ulgę mi dały
 
Siema Dziewczynki! Ja jutro do pracy, pracuje tylko na pół etatu. Także to będzie pierwszy dzień od dłuższego czasu. Ostatnio byłam jakoś przed Świętami. I co tu dużo mówić czarno to widzę. Nie dość, że w pracy będzie zapierdziel to do tego ja się jeszcze tak nie bardzo czuję. To bedzie naprawde długi dzień...
 
@paulina1994 współczuje strasznie ci tych wymiotów [emoji8] mam nadzieje, że szybko przejdą. Oby to tylko dziś tak było.


Ja mam dziś potwornie senny dzien. Kawa postawiła mnie na nogi tylko na chwile. Najchętniej spalabym cały czas [emoji24]
 
Kurcze Paulina biedna jesteś. Masakra tak oddawać wszystko co się do buzi włoży. Wodę z cytryną może spróbuj? Albo właśnie sok ananasowy.
Ja dziś też bez mocy. Nawet ucięłam sobie drzemkę przed obiadem. Dobrze, że mi się kurczak nie spalił w piekarniku. [emoji39]
 
reklama
Do góry