reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Dziewczyny,a czy któraś z Was cierpi na ból głowy? No mnie dopadło i to tak że odbiera chęć życia. Taki typowy migrenowy. Czytałam że to przez zwiększony przepływ krwi. I czym to niwelować...?
A i jeszcze jedno. Czy możliwe że po witaminach Mama dha mam większe mdłości. Bo mam takie wrażenie że tak.
Piersi bolały mnie okrutnie do 7tc. Całe były nabrzmiale i aż pulsowaly. Teraz zostały tylko mega wrażliwe sutki.
Jest to możliwe że po witaminach masz większe mdłości. Ja też tak zawsze mialam. A już najbardziej mnie mulilo po zelazie. Dlatego ja malo witamin brałam w ciąży bo nie dawalam rady przez te mdlosci
 
reklama
A mnie już drugi dzień pod rząd męczą mega mdłości i wymioty. Przez dzien nie jest najgorzej A wieczorem tragedia. Cały obiad wyszedl [emoji2961][emoji2961] niech to się szybko skonczy
 
Dziewczyny, a w których tc jesteście, że macie mdłości? Ciekawa jestem czy mnie dopadną, jestem niby dopiero w 6 tygodniu, na razie nic.
Powiedzcie mi, jak ginekolog liczy te tygodnie ciąży? Ja licząc sobie sama liczę od miesiączki. Ale niektóre kalkulatory lub aplikacje liczą mi tydzień do tyłu, tak jakby od zapłodnienia. Którym się bardziej sugerować?
 
Dziewczyny, a w których tc jesteście, że macie mdłości? Ciekawa jestem czy mnie dopadną, jestem niby dopiero w 6 tygodniu, na razie nic.
Powiedzcie mi, jak ginekolog liczy te tygodnie ciąży? Ja licząc sobie sama liczę od miesiączki. Ale niektóre kalkulatory lub aplikacje liczą mi tydzień do tyłu, tak jakby od zapłodnienia. Którym się bardziej sugerować?

Liczysz od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki.
 
Cześć dziewczyny. Dzidzia ma 7 mm i serducho(142) ale byk! Byłam na USG bo przez tą opryszczkę był za duży stres. Mam brać 5 razy dziennie tabletki Heviran i uważać na zarazki. Zdrówka dziewczy dla wszystkich!

Super wieści [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ gratuluję serduszka! I po cichutku zazdroszczę bo już bym chciała choc znać termin swojej wizyty serduszkowej. A tak to jeszcze nawet się nie umawiałam bo nikt tel nie odbiera [emoji24] a teraz weekend i nowy rok i niestety trzeba czekać [emoji24][emoji24][emoji24] ale moze chociaz jak pojde to ludzik już będzie słodkim bardziej dzidziolkiem niż zlepkiem komórek co to nikomu nic nie przypominają [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hej dziewczyny, ja dziś podjechałam na USG bo codziennie od półtora tygodnia mam te plamienia i miałam już najgorsze myśli. Poprzednie USG miałam jak plamienie się pojawiło no ale, że to nie mija to nie chciałam czekać jeszcze dwa tygodnie do wizyty. No ale do rzeczy, dzidzia zdrowa, serduszko bije, ma już 2 cm! Nie ma krwiaka, nie wiadomo skąd plamienia. No widać taki urok tej ciąży. Nie wymiotuję, nie mam dużych mdłości ale za to mam plamienia...
Oprócz tego rano pobrałam też krew na TSH, żelazo i cukier. TSH 2,1 więc chyba całkiem ładnie ale jeszcze skonsultuję to z endokrynologiem. Żelazo i cukier w normie więc super :)
@martoosia04 Poproszę więc o dopisanie do wątku z listą :) tp wg OM 9 sierpnia, tp wg USG 6 sierpnia
 
Hej dziewczyny, ja dziś podjechałam na USG bo codziennie od półtora tygodnia mam te plamienia i miałam już najgorsze myśli. Poprzednie USG miałam jak plamienie się pojawiło no ale, że to nie mija to nie chciałam czekać jeszcze dwa tygodnie do wizyty. No ale do rzeczy, dzidzia zdrowa, serduszko bije, ma już 2 cm! Nie ma krwiaka, nie wiadomo skąd plamienia. No widać taki urok tej ciąży. Nie wymiotuję, nie mam dużych mdłości ale za to mam plamienia...
Oprócz tego rano pobrałam też krew na TSH, żelazo i cukier. TSH 2,1 więc chyba całkiem ładnie ale jeszcze skonsultuję to z endokrynologiem. Żelazo i cukier w normie więc super :)
@martoosia04 Poproszę więc o dopisanie do wątku z listą :) tp wg OM 9 sierpnia, tp wg USG 6 sierpnia

Kochana bardzo sie ciesze, że z maluszkiem wszystko ok. [emoji177] 2 cm!!!! Super olbrzym! [emoji7][emoji7]
 
Super wieści [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ gratuluję serduszka! I po cichutku zazdroszczę bo już bym chciała choc znać termin swojej wizyty serduszkowej. A tak to jeszcze nawet się nie umawiałam bo nikt tel nie odbiera [emoji24] a teraz weekend i nowy rok i niestety trzeba czekać [emoji24][emoji24][emoji24] ale moze chociaz jak pojde to ludzik już będzie słodkim bardziej dzidziolkiem niż zlepkiem komórek co to nikomu nic nie przypominają [emoji23][emoji23][emoji23]
Dokładnie jak już pójdziesz ma wizytę to serduszko będzie mocno bić a to będzie przeżycie co do kształtu hmmm mój to nawet rączki A dla mnie to cudowna fasolka.
 
reklama
Do góry