reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Wiecie ja jakoś tak sama z siebie bez problemu przestałam pić kawę. W ogóle mnie nie ciągnie, raczej w tę drugą stronę.
Ale u teściowej mi pachnial tatar, mąż zjadł moją porcję, a ja tak lubię. Ehh..
Ja w tamtej ciąży starałam się unikać tego, tamtego, ale później wyszłam z założenia, że to w ogóle nie miało znaczenia, oczywiście surowe mięso odpada, ale herbata czy kawa z umiarem jest ok szczególnie jeśli ją wcześniej piliśmy :)
 
reklama
Ale Wy to laseczki jesteście. Niewiele ponad 50kg[emoji849] Zazdraszczam.
Ja startowałam z wagą 59kg i nie przytyłam jeszcze w sumie za wiele, no może kilogram [emoji39]
W poprzednich ciążach przytyłam 9kg, liczę na to, że i tym razem tak będzie. Choć w sumie jestem 10 lat starsza, więc i przemiana inna. [emoji6]
 
Mi kawa jakoś nie smakuje tak jak wcześniej ale jeszcze nie odrzuca mnie od niej. :D
Mnie w poprzedniej ciąży odrzuciło od słodyczy w tej na początku też ale na początku, a chwilę później znowu odwrotnie teraz mogę jeść słodkie cały czas ;) cóż trzeba się wziąć za siebie, ale już po świętach [emoji1787]
 
Nie ma za bardzo co porównywać swoich wag bo każda z nas jest też pewnie innego wzrostu czy innej budowy ciała [emoji6] Ja w poprzedniej ciąży staramałam się odżywiać zdrowo a i tak przybyło mnie 20kg! [emoji39] Każda ciąża inna, każde dziecko inne, każda kobieta inna itd. itd. [emoji6] Oczywiście doświadczeniem zawsze można się podzielić ale nie ma co przybierać do siebie wszystkiego [emoji6]
 
A u mnie dziś plamienie [emoji17] Jutro pójdę do mojej poradni, któraś lekarka może mnie przyjmie. Ale i tak wiele się nie dowiem, bo oni tam usg nie mają [emoji20]
 
A u mnie dziś plamienie [emoji17] Jutro pójdę do mojej poradni, któraś lekarka może mnie przyjmie. Ale i tak wiele się nie dowiem, bo oni tam usg nie mają [emoji20]
A na jakim jesteś etapie ciąży przepraszam pewnie pisałaś, ale nie pamiętam...
Wcześniej już miałaś jakieś plamienia czy to pierwszy raz ?
 
reklama
Do góry