reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Link do: Ser pleśniowy w ciąży: czy w ciąży można jeść ser pleśniowy? - Ciąża - mjakmama.pl
Screenshot_2018-12-26-13-46-24-904_com.android.chrome.jpeg
 
W ogóle dzisiaj tak dłużej utrzymują się ciągnięcia podbrzusza, dalej nie jest to ból i tak się zastanawiam czy ten test nie był fałszywy... Jak ja wytrzymam do jutra... [emoji848]
 
Ja o dziwo też jakoś niekoniecznie mam chęć na słodkie. [emoji23] w ogole jem niewiele.


Dziewczyny, czy w ciąży można pić zielona herbatę? W niczym nie będzie przeszkadzać?
Ja przeczytalam, że zarówno zielona jak i czarna herbata utrudniają wchłanianie kwaau foliowego więc nie są wskazane. Ja odstawiłam te herbaty, od początku ciąży piłam ze dwa razy. Piję głównie herbaty owocowe. A jeśli chodzi o camambert to można jesli jest z mleka pasteryzowanego. Gorzej z łososiem wędzonym bo można tylko wędzonego na ciepło, a ja w sklepach widzę tylko wedzone na zimno.
 
M
Ja przeczytalam, że zarówno zielona jak i czarna herbata utrudniają wchłanianie kwaau foliowego więc nie są wskazane. Ja odstawiłam te herbaty, od początku ciąży piłam ze dwa razy. Piję głównie herbaty owocowe. A jeśli chodzi o camambert to można jesli jest z mleka pasteryzowanego. Gorzej z łososiem wędzonym bo można tylko wędzonego na ciepło, a ja w sklepach widzę tylko wedzone na zimno.
Wędzony na ciepło jest w biedronce w 3 wersjach smakowych tj. z pieprzem, koperkiem i chyba naturalny. Bardzo smaczbe
 
reklama
Kurcze nie wiem czy mnie coś nie rozbiera... Rano bolało mnie gardło, a cały dzień jestem taka jakaś niewyraźna...
 
Do góry