reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
za 3 tyg zrobi mi badanie na paciorkowca też to miałyście?

Marand tylko ja jestem 3 tyg wcześniej to może poczekam jeszcze co z rozstawieniem łóżeczka.

ja jeszcze tego badania nie miałam ale we środę mam wizytę i muszę o to zapytać, mam nadzieję że nie zapomnę:eek:

a co do łóżeczka to myślę że jeszcze czas, u nas już od 2 tyg stoi ale to dlatego że zamawialiśmy na allegro i przyszło niestety w nie najlepszym stanie (tzn. 3 części były uszkodzone) i sprzedawca dosłał nam te części od innego kompletu, w związku z tym chcieliśmy sprawdzić czy wszystko pasuje do siebie i rozłożyliśmy je i tak stoi sobie i czeka bo bez sensu było już składać

paulawawa - powodzenia i szczęśliwej podróży
 
Witam wieczorkiem :biggrin2:
Nagadałyśmy się z koleżanką za wszystkie czasy, nie widziałyśmy się półtora roku, a kontakt nadal taki jakbyśmy widziały się wczoraj. Fajnie było! Mikołaj dostał kierownicę do wózka, o taką http://www.elctoys.com.au/images/Product/medium/ELC130648.jpg i kilka uroczych ubranek Zobacz załącznik 496866

Paula a wiesz, ze moje pamiętanie skonczylo sie na tym, ze napisalam o przychodni tu i...... wylecialo mi z głowy :no: o my God, przeciez kisiel na maxa w tej glowie mam.. no nic, juz jutro to zalatwie, a Tobie jak sie udalo? a Twój kot jest wyczesany, uwielbiam o nim czytać:-)
No patrz! Kota miałam uczesać :-D Zapraszam do mnie, pooglądasz go na żywo, będzie jeszcze weselej ;-)
Zadzwoniłam do przychodni i mam zgłosić jak wrócę z Maleństwem ze szpitala, wtedy położna migiem się u nas zjawi.

opadł Wam już brzuszek???? mój już jest dużo niżej. jutro idę jednak na wizytę. i zobaczymy jak szyjka i wgl.
Mój się cały czas podnosi, mam coraz większe kłopoty z siedzeniem, oddychaniem i jedzeniem :baffled:

[...] (z wyjątkiem wody i jakiegoś żarcia dla męża).
Mąż w stresie i tak zapomni, ze ma jeść :-D

Jutrzenko sytuacja w aptece ........ :angry::angry::angry: Chyba bym raz w życiu się nie pohamowała i odezwała odpowiednio :crazy:
Mamba kciuki za dwupak &&&&&.
Karola pamiętam, że była dyskusja o pieluchach i właśnie mi przypomniałaś, że chciałam spróbować "wielorazówek". A teraz to już nie wiem, tyle pampersów w szafie Zobacz załącznik 496876
Sonka tacy znajomi to skarb :tak:
Paulawawa powodzenia! Trzymam kciuki, żeby to rozwarcie w samolocie nie puściło &&&&&&&&
 
U nas łóżeczko jeszcze nie rozstawione, mąż z synkiem sie tym zajma jak w szpitalu będę.
Co do torby to własnie przed chwilka mąż mi taka torbe podreczną wydobył i jutro bedę ja pakować, mam nadzieje ze mam wszystko juz kupione.
 
Witam kochane.
Podczytywalam was dzis troche z kom miedzy dzremkkami, dzis bolalo troche mniej choc moze to moje wrazenie tylko bo wiekszosc dnia drzemalam nieprzytomna. Dalejjj bole 'okresowe' a momentami jakby mi sie mloda jajnikami bawila, heh.
Juto do lekarza ide ' zobaczymy czy mnie przyjmie lekarz czy pigula?? I co powiedza. Pojawily mi ssie tez szklisce uplawy [jak bialko jajka] - momentami lekko brazowe :/ nic zobaczy sie:)

loczeczko rozstawione mam od zakupu- ale temu ze trzeba bylo sprawdzic czy wszystko ok i juz tak zostalo.

torba spakowana juz calkiem. Mialam tylko siebie, a jak wypralam rzeczy dzidzi. W tamtym tyg to opakowalam wiec juz wszystko gotowe- tylko mi sie lekarka kazala jakis czzas temu juz spakowac bo sytulacja nie pewna jest.

brzuszek opadl mi juz jakies 2 tygodnie temu moze nawet 3.

ubranka dzidziolki. Juz wszystkie poprane i poprasowane do tych na 2 lataa :D.
Same wiecie jakie nakupowalam na zapas (akurat na promocjach na wakacje kompleciki za rok) + poodostawalam od siostry i kolezanki sukienki spodnice swetry wiec juz gotowe w workach leza odpowietrzone :):)
+ od siostry mam kurtki/ swetry/ czy dresy (zwlaszcza orginalne) do lat 5ciu - ale tot ylko zapakowalam w worki prozniowe :D
-----Jedyne co zostalo do prania to posciele dzidziolki ale to mi sie nie spieszy :)

to chyba tyle na teraz co mi sie udalo zapamietac z z poruszanych tematow. Sorki ze ossobiscie sie nie zwracam do nikogo ale pisze z komowki wiec nie da sie inaczej. Sorki tez za bledy. Papas. Jutro po lekarzu sie odezwe.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
moja bezsennošć mnie dobija , pewnie rano znowu będę zombi :-)

ale co tam raz się żyje, dobrze, że komńra blisko¡;-)

paulawawa- szczęšliwej podróży

Paula- powiem szczerze, że udało mi się po raz pierwszy odpocząć na własnej imprezie


dzisiaj chyba pojedziemy zmienić knajpę na chrzciny i do sklepów pozaglądać, no chyba, że będę taka dentka jak wczoraj


ale ognisko się udało, były konkursy z nagrodami dla dzieci, pieczone ziemniaczki, kiełbaski, gitara i mnóstwo śmiechu

miłego dnia brzuszki
 
Karola raczej pionierką chyba tu bedziesz z tetrą ;-) tez na to badanie pod kątem paciorkowca nie mam skierowania jeszcze.
Jutrzenko ja tak jak Karola nikt nigdy w kolejce mi nie ustąpił, a kolejny raz jak jestem w TESCO to kasa pierwszeństwa jest nieczynna, co ona dla ozdoby jest?
sonkaa full wypas tacy znajomi co sie obsłużą sami, Ciebie i na końcu posprzątają :-)
netika juz kiedys wyjaśniałysmy roznice kulturowe w nazewnictwie tej potrawy ;-) u mnie sie na to mówi kociołek
paulawawa powodzenia w nowym miejscu zyczę, obys sie szybko zadomowiła!
Paula kierownica czaderska, ale ubranka sie nie pokazują :-( to super, ze spotkanko sie udalo! co do kota, kochana, wiem co to znaczy i ile śmiechu moze byc :-D jak bylam dzieckiem miałam 7 kotków na raz (kocica sie okociła i zaginęła) do wykarmienia strzykawką z mleczkiem i odchowania, później miałam kota - dachowca, który żył z nami do swojej starości - ahhh cudne zwierzątka. Ja dzis podreptam do przychodni to zdam relacje, super że Ty juz wszystko wiesz. a jakbys urodzila i wrócila w weekend do domku, to polozna w weekend tez do Ciebie przyjdzie?

co do łózeczek - jeszcze nie kupione mam, ale walczymy ;-) mam pytanie odnośnie właśnie pościeli, ochraniaczy na łóżeczko i innych gadżetów dla dzieciaczków kupionych w sklepach - czy Wy to wszystko pierzecie przed pierwszym użyciem?? chodzi mi tez o pieluszki tetrowe i wszystko co mozna do pralki wrzucić a zostało kupione fabrycznie zapakowane..

dziś znów wiele planów mam, zatem zaczynam działać. Miłego dnia!
 
Paula miej litość.. 5 rano :szok:??
sonkaa następna co bladym świtem wstaje..
aż mam wyrzuty sumienia że ja w tym czasie śpę :-p

Majeczka ja wszystko nowe nawet piorę a raczej odświeżam w krótkim programie. Ubrania z fabryki są płukane w occie lub innych środkach a poza tym nie wiem kto to i jakimi łapkami pakował..

A teraz dzień dobry.. piszę sobie jeszcze z łóżeczka, Kaj śpi do szkoły w południe więc luzik..

Miłego dzionka
 
reklama
Witam dziewczyny! Od jakiegoś czasu Was nieregularnie podczytuję ale wraz ze zbliżającą się godziną "zero" czuję, że coraz bardziej potrzebuję grupy wsparcia ;-)

Termin mam na 4 października ale lekarze grożą mi cc już pod koniec tego tygodnia także moja wewnętrzna panika i lęk przed nieznanym osiągają punkt kulminacyjny :-p
 
Do góry