reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Dżem dobry.

Karola,
jak wytrwasz z tetrami, to zostaniesz moim herosem:-) A tak poważnie, to ktoś tu kiedyś już pisał o tetrach... nie pamiętam kto... Ja w ogóle nie biorę pod uwagę takiej opcji (mój mózg wyparł nawet ją ze świadomości):-)

paulawawa, w takim razie bezbolesnej podróży życzę i powodzenia na miejscu.

Malinowa,
mi też się tylko kierownica otworzyła (fajna), pozostałe zdjęcia nie:-(

emotion, powodzenia na wizycie.

sonkaa,
super że ognisko się udało, więcej wypoczynku życzę! A dlaczego zmieniacie knajpę na chrzciny?

Majeczka,
piorę absolutnie wszystko, włącznie z wkładami do pościeli (kołdra + poduszka). Nowe, nie znaczy że wystarczająco czyste dla malucha. Po pierwsze te rzeczy nie były czyszczone po procesie produkcji, dotykały maszyn, ludzkich rąk, nie wiadomo gdzie leżały przed zapakowaniem. Nową pościel i ręczniki to piorę przed pierwszym użyciem nawet jak dla siebie kupuję :)
 
Mama pytanie: czy któraś z Was się zdecydowała na pieluchy tetrowe??? wiem że o tym rozmawiałyśmy już kiedyś ale wiadomo ile rzeczy przez tak długi czas może się zmienić - szczególnie u ciężarnych:-)
...:confused: ale jaka tetra?? pamietam rozmowe o wilorazowych pieluchszkach:tak: ja nadal wybieram ktore kupic i chyba pokupuje po 2-3 kazdego rodzaju i zobacze co nam sie sprawdzi. ale pierwszy miesiac i tak beda pampki bo przeciez musimy sie jakos nauczyc kiedy kupki i oswoic powoli brzuszek i karmienie:-D

Myślałam, że zapakuję się do 3 paczek, ale niestety nie udało się - wyszło w sumie z wózkiem 5. Teraz ciekawa jestem, w czwartek będę wiedziała, ile przyjdzie mi za nie zapłacić. Mam tylko nadzieję, że nie nakryję się nogami.
a podalam ci linka do najtanszej firmy jaka znam trzeba bylo skorzystac nie biora od ilosci paczek tylko od kilogramow przy takich wysylkach i jest taniej;-):-)
powodzenia w nowym swiecie -mam nadzieje ze masz tam polozna i lekarza i szpital do porodu:tak: powodzenia:-)
 
Witam wieczorkiem :biggrin2:
Nagadałyśmy się z koleżanką za wszystkie czasy, nie widziałyśmy się półtora roku, a kontakt nadal taki jakbyśmy widziały się wczoraj. Fajnie było! Mikołaj dostał kierownicę do wózka, o taką http://www.elctoys.com.au/images/Product/medium/ELC130648.jpg i kilka uroczych ubranek Zobacz załącznik 496866

Paula my mamy taka kierownicę i młody bawi się jeszcze do dziś ,super sprawa!!

dzisiaj chyba pojedziemy zmienić knajpę na chrzciny i do sklepów pozaglądać, no chyba, że będę taka dentka jak wczoraj








i

Sonka a na kiedy planujecie chrzciny? Tak szybciutko?

Badaba a na ile maja Ci starczyc ?? Ja jeszcze nie mam pieluch .


Ja tez niestety wpisuje się do klubu bezsennych nocy ,dzis chyba z 11 razy odwiedziłam kibelek ,potem Mis mnie obudzil bo mial jakieś koszmary z bumbumamai:) w końcu o 5 rano mój M wyszedł na balkon na papieroska i kawkę więc koniec spania.

Jedziemy zaraz na zakupy i pocztę to potem pewnie trochę pośpię.

Milego wtoreczku!
 
Ostatnia edycja:
Witam was z nie takiego rańca... Chciałam Wam podziękować za cenne rady ;-) co do pieluch tetrowych to ja mam na razie 3 sztuki jak będę potrzebować więcej to dokupię... W sumie całą wyprawkę już mam oprócz pampersów i kosmetyków czeka w szafie mam tylko jedną butelkę z timme tippe 150ml muszę jeszcze dokupić większą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kawowo porankowo! Z ciekawości zapytaam ile macie pampków i w jakich rozm? bo ja okrągłe zero.. 2 paczki tych newbornów starczą? leniwego dnia zycze my dzisiaj debiutujemy na SR: ) http://mxf02.bbstatic.pl/images/smilies/square/laugh.gif troche nie moge se doczekac http://mxf02.bbstatic.pl/images/smilies/square/wink2.gif



Hej dziewczyny,
Ja mam póki co jedną paczkę newbornów - zobaczymy jakie dziecię mi się urodzi. Jakby co to już przeszkoliłam męża jakie ma kupować;-)

Majeczka ja wszystko co się da to piorę - ale też na krótkim programie. Ostatnio nawet zastanawiałam się, czy okrycia na bujaczek nie wypiorę. Ale to może później, bo to dopiero będzie używane kolo 3 miesiąca.

Paulawawa powodzenia przy przeprowadzce

Karola podziwiam za sam pomysł. Ja na pewno zdecyduję się na jednorazowe z dwóch powodów. Po pierwsze jestem leniwa ;-) a po drugie ostatnio ide na przekór tym wszystkim ludziom zafascynowanym "ekologią". Oczywiście to nie jest przytyk do żadnej z forumowych mam, bo zdaję sobie sprawę, że wielorazowe pieluchy mają masę zalet oprócz tych "eko". Sama kiedyś o tym myślałam, ale niestety lenistwo u mnie przeważyło. Ale wkurzają mnie tacy ludzie, którzy usłyszą tylko, że coś jest eko i już (nawet nie wiedząc o co chodzi) to wcielają w życie. A na codzień nawet nie potrafią segregować poprawnie odpadów. Zresztą nie zaczynam się nakręcać, bo ten temat jest mi bardzo bliski z racji mojego zawodu. Dlatego wracając do tematu to jeśli dasz radę z tetrami to podziel się z nami jak to robisz, bo ja jakoś sobie tego nie wyobrażam.

A co do łóżeczka to ja chyba byłam pionierką w rozstawianiu bo zaraz po remoncie (czerwiec) pojechałam do sklepu i kupiłam. Oczywiście od razu musiałam rozstawić i tak sobie od tamtej pory stoi i się kurzy. A z drugiej strony torby do szpitala nawet nie ruszyłam. I jakoś ciężko mi się do tego zebrać.

A ja dzisiaj miałam ciężką noc. Dzidzia mi się ułożyła tak, że w żadnej pozycji mi nie było wygodnie. I tak od 1 w nocy się wierciłam. Rano jeszcze mnie zaskoczyły wymioty. I to po raz drugi mi się ostatnio zdarzyło. Dziewczyny czy wy miałyście tak, że wam pod koniec ciąży wróciły wymioty? Jestem pewna, ze to nie od żadnego zatrucia, bo nie mdliło mnie ani nic, tylko rano przed śniadaniem znienacka mnie zaatakował pawik, a potem spokój. Dokładnie tak miałam cały 3 miesiąc...
 
Do góry