reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Ja też uciekam do łóżeczka, pooglądamy z mężuniem coś w tv i spać, do jutra i kolorowych snów :-)
 
No wiecie co, jak to jest fajnie zajrzec wieczorkiem do was i czytac takie wspaniale wiadomosci, az mi sie buzka usmiecha, moje graulacje dla wszystkich dzis wizytujacych. Ja worcilam o 20 z pracy z bolem glowy i chyba zaraz
lece sie polozyc, bo bol sie nasila...:(
milego wieczorku i do uslyszonka
 
Mina i krak gratuluję dobrych wiadomości!!!
Witam nowe forumowiczki!!!

Nie miałam ostatnio czasu aby zaglądać na forum a tu tyle czytania.... ja we wtorek byłam na wizycie w przychodni NFZ z myślą że zrobią mi USG a tu nie takie łatwe.... otóż pierwszy wolny termin na który mnie zapisała to 24 kwietnia:no: masakra, dobrze że pani doktor mnie uspokoiła że z badania i wyników badań jest wszystko okej:tak:
Cieszę się że prywatnie USG mam wcześnie bo w następny piątek, będę miała fotkę na święta :-):-D Hura!!!

Pozdrawiam Was gorąco!!!
 
hej,
dobrze czytac takie swietne wiadomosci - oby wiecej takich wizyt!:) ja swoja mam juz w czwartek, mam nadzieje wyzdrowiec do tego czasu, chce tez wtedy wszelkie badania krwi zrobic - począwszy od różyczek, toksoplazmozy po TSH itp..Wy je macie juz za sobą?
dobrej nocki Wam zycze i spokojnych snów;-)
 
mina, krak świetne wiadomości:-) ale przecież nie mogły być inne, bo przecież sztab paździerikówek mocno kciuki zaciskał:-D

U mnie już lepiej. Nati zdrowieje a ja niestety czasu mam niewiele, bo mała przyzwyczajona do atrakcji przedszkolnych i trzeba się nią zająć póki do przedszkola nie wróci. Dziś odwiedziła nas kuzynka Nati więc trochę luźniej miałam i nawet się zdążyłam na pół godzinki zdrzemnąć:-)
Lecę korzystać z przestrzeni w łóżku bo niedługo mąż z wypadu z kumplami wróci i znowu walka o miejsce i kołdrę będzie:-D
spokojnej nocki
 
reklama
Mina, krak - super wiadopmości


Boże dziewczyny od wczoraj tak potwornie boli mnie pośladek że ledwo chodzę :((

nikamo
czy ten ból już Ci przeszedł? Czy to może był taki krótkotrwały rwący ból, jakby ukłucie? Wczoraj mnie coś takiego dopadło męczyło mnie całą noc, przez to znowu miałam koszmary :-(


u mnie pada śnieg

znalazłam informację o tym bólu może komuś się jeszcze przyda https://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/bole_kregoslupa_w_ciazy_znajdz_na_nie_metode.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry