reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Dziewczyny ja tak na szybciutko, potem opisze szczegolowo na Wizytach jak wroce do domu :)

Otoz z naszym dzidziolem wszystko super, 2 raczki, 2 nozki, 1 glowka, mocne serducho, no wszystko ksiazkowo.

Cale 7,9 cm wielkiego szczescia.

Termin mi przesuneli na 30 wrzesnia (wg rozmiaru Dzidziola), ale i tak zostaje tutaj z Wami ;p

Pozdrawiam i do potem :)
 
reklama
mina cudowne wiadomości bardzo sie ciesze
agata witaj
krak to mam ten sam termn z usg mnie też na ostatnim usg wyszedł termin na 30 września
 
krak super! gratuluję!
A ja właśnie przed chwilą sobie uświadomiłam, że wg USG Maluszek jest o 4 dni starszy, czyli termin zamiast 1.10 wychodzi 27.09- Dzień moich urodzin :-D
 
ja tylko na slowko bo mnie rozebralo. Nos zawalony, gardlo mnie boli, buuuuuuuuuuu
kupilam *spam*, Prenatal Grip Care i Propolki, moze przejdzie

Mina super wiesci :-)

i tylko tyle bo kiepsko sie czuje

pozdrawiam
 
reklama
Do góry