reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam w pochmurna sobote:)

Brrr jaka pogoda leje wieje i ciemno jak wieczorem:(((

Super dziewczyny że same dobre wiadomosci przynosicie oby tak do października było!! :)

Malinova dalej mnie boli ,wczoraj myslalm że chodzic nie będe ,M mnie masował pól wieczoru.To taki rwący ,przeszywający ból w jednym miejscu.
 
reklama
Witam w pochmurna sobote:)

Brrr jaka pogoda leje wieje i ciemno jak wieczorem:(((

Super dziewczyny że same dobre wiadomosci przynosicie oby tak do października było!! :)

Malinova dalej mnie boli ,wczoraj myslalm że chodzic nie będe ,M mnie masował pól wieczoru.To taki rwący ,przeszywający ból w jednym miejscu.

tak nikamo dokładnie taki ból, przeczytałam że to normalne i że minie jak urodzimy :baffled: . Też masowałam sobie to miejsce i pomogło, ale nie dałam rady spać na plecach a jak kładłam się na boku ciągnęło mnie w pachwinach, mój potwór nieźle się tam rozpycha. Planuję zapisać się na zajęcia dla ciężarnych może trochę się rozruszam:tak:
 
Witam sie weekendowo :)

U nas tez pogoda nie rozpieszcza, slonca brak i na deszcz sie zbiera.

Mnie kregoslup w pierwszej ciąży wogóle nie bolał nawet przy końcówce i mimo stojacej, czasem fizycznej pracy.Moze to dzięki temu ze w ruchu byłam i mozna to zaliczyc jako gimnastykę, teraz sie nabiegam za synkiem i mam nadzieje ze tez mnie nie dopadnie.
 
witam sie i ja mezasty polazl z mloda po nowy telefon a ja siedze i sprzatam bo w chacie syf jak nie wiem co:szok:
pogoda u nas tez sie popsula na maksa znow zimno i ponuro buuuuuuuuu a tak ladnie juz bylo:dry:
dziewczynki utworze nowy watek o sprawy becikowego i dokumetow bo tu sie wszystko zgubi a pewnie bedzie przez dlugi czas zalatwianie itd :tak: wiec prosze sie nie zdziwic posty zostana przeniesione o becikowym na odpowiedni watek:tak::-)
 
Witam południowo.
Zaszalałam -poszliśmy rodzinnie do fryzjera-ścięłam włosy-mam teraz krótką fryzurkę do wysokości uszu ,tył podcieniowany,jeszcze tylko kolorek i będzie ok.
 
u mnie też pada, zimno i nic się nie chce, naprodukowałam mielonych i do tego buraczki ... pycha będzie :-), lenimy się rodzinnie, jak popatrzę za okno, to nie chce się wierzyć, że jutro niedziela palmowa...
 
reklama
z pogodą to mnie chyba nie przebijecie,bo na termometrze mam 0stopni, a za oknem śnieżyca :no:

sandy- pochwal się nową fryzurą ;-)
 
Do góry