reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

mnie dzień zaczął się beznadziejnie mój tata znów wylądował w szpitalu ogólnie nie mam ochoty na nic

buziaki dla wszystkich
 
reklama

Dziewczyny a tak zmieniając temat czy Wy macie jeszcze mdłości bo mnie w ogole nie opuszczaja i dalej wymiotuje:((((
Ja już na szczęście o mdłościach prawie zdążyłam zapomnieć. Teraz mdli mnie czasami, ale to raczej z przejedzenia :-D

Czy któraś z was ma upławy ? ja do tej pory nie miałam a teraz w ciąży się pojawiły takie mleczne o nieprzyjemnym zapachu :sorry2: mam się tym martwić ?
Ja miałam i w sumie nadal mam upławy. Przez miesiąc brałam czopki, ale gin stwierdził że nadal są choć mniejsze. No ale dał mi odpocząć tydzień od czopków, kazał zmienić płyn na ten z pH 3,5 no i w środę jak przyjdę na cytologię to zobaczymy co dalej. Na szczęście oprócz upławów innych dolegliwości brak.

Nikola​ zdrówka dla taty!

A ja wybieram się zaraz jakieś spodnie w końcu kupić, a przy okazji jakieś buciki i bluzeczki :-D
 
Jezeli chodzi o uplawy( tez troche o tym czytalam) to ja tez mam zabarwienia mlecznego, ale bezzapachowe. takie tez sa narmalne w ciazy. jezeli sie pojawia nieprzyjemny zapach lub tez zmiana zabarwienia, tzn zielonkawe lub zolte, swiadczy o wyzstepowaniu bakterii i zapaleniu. dlatego tez bym radzila sie tobie zgloscic do lakarza.
No wlasnie, pewnie dostaniesz jakies czopki i wszystko bedzie ok.

Dziewczyny co do tych badan,hmm....ciezko mi podjac decyzje. moj narzeczony uwaza ze to nie jest konieczne...czy dziecko bedzie zdrowe ( a wiem ze tak bedzie) czy tez chore, nie wyobrazam sobie zycia bez niego... Jezeli jednak zrobie i wyjdzie ze jednak chore, cala ciaze bede sie martwila i przemyslala. :-(
 
evelka te badania tez nie daja 100% pewnosci. robia tylko dokladniesze pomiary i glownie wykluczaja zespol downa:tak: ja mysle ze jesliw rodzinie takich przypadkow nie bylo to raczej bez stresu. u mnie badanie jest darmowe tylko puytali czy chce czy nie-ja chce oczywiscie bo skan trwa dluzej i mam nadzieje napatrzec sie na dzidziorka troche;-):tak::-)
a z moimi uplawami popytam w szpitalu jak bede na wizycie i zobaczymy co mi powiedza...znajac tutejsze przepisy to mnie wysla do lek ogolnego no ale moze jakos wyprosze zeby namiejscu wzieli wymaz:-)
 
mnie dzień zaczął się beznadziejnie mój tata znów wylądował w szpitalu ogólnie nie mam ochoty na nic

buziaki dla wszystkich
Zdrówka dla Taty
Jezeli chodzi o uplawy( tez troche o tym czytalam) to ja tez mam zabarwienia mlecznego, ale bezzapachowe. takie tez sa narmalne w ciazy. jezeli sie pojawia nieprzyjemny zapach lub tez zmiana zabarwienia, tzn zielonkawe lub zolte, swiadczy o wyzstepowaniu bakterii i zapaleniu. dlatego tez bym radzila sie tobie zgloscic do lakarza.
No wlasnie, pewnie dostaniesz jakies czopki i wszystko bedzie ok.

Dziewczyny co do tych badan,hmm....ciezko mi podjac decyzje. moj narzeczony uwaza ze to nie jest konieczne...czy dziecko bedzie zdrowe ( a wiem ze tak bedzie) czy tez chore, nie wyobrazam sobie zycia bez niego... Jezeli jednak zrobie i wyjdzie ze jednak chore, cala ciaze bede sie martwila i przemyslala. :-(

Ja to przemyślałam i zrobię tylko usg bez żadnych testów podwójnych. One na 100% nic mi ie powiedzą a czytałam że u większości kobiet gdzie wynik wyszedł zły urodziły się zdrowedzieci. Ja nie chcę się martwić przez całą ciazę.
 
azorek- wlasnie wiem ze te badania nie daja w 100% pewnosci i sie nasluchalam i naczytalam o przypadkach, u ktorych dziecko po badaniu mialo sie urodzic chore a wyszklo zupelnie zdrowiutkie, takze widzisz...no my jestesmy mlodzi bo mamy po 26 lat i u nas w rodzinach nigdy takie choroby nie wystepowaly....

Milego dnia wam zycze, lece do pracy papa
 
mamba widxe po naszych suwaczkach ze ten sam tydzien mamy:-D a mnie dali termin na 9 pazdziernika z tego co pamietam tymasz jakos szybciej na 3go??? jestem ciekawa co wyjdzie z pomiarow na skanie czy mniej czy wiecej:dry:z amelkowna to pod koniec ciazy jak poszlam na mierzenie brzucha w 34 tyg babka zrobila oczy jak 5zl zerknela w karte, na centymetr znow na karte i wyjechala mi z tekstem ze albo duza dzidzia bedzie albo kolejnej wizyty miec nie bedziemy tylko na porodowce sie spotkami:-Di wykrakala mi porodowke heheheh urodzilam w srode a w pt mialam miec u niej kolejna wizyte hehehe
 
mamba widxe po naszych suwaczkach ze ten sam tydzien mamy:-D a mnie dali termin na 9 pazdziernika z tego co pamietam tymasz jakos szybciej na 3go??? jestem ciekawa co wyjdzie z pomiarow na skanie czy mniej czy wiecej:dry:z amelkowna to pod koniec ciazy jak poszlam na mierzenie brzucha w 34 tyg babka zrobila oczy jak 5zl zerknela w karte, na centymetr znow na karte i wyjechala mi z tekstem ze albo duza dzidzia bedzie albo kolejnej wizyty miec nie bedziemy tylko na porodowce sie spotkami:-Di wykrakala mi porodowke heheheh urodzilam w srode a w pt mialam miec u niej kolejna wizyte hehehe

Bo ja wg OM mam bardziej zaawansowaną ciąże. Tutaj ustaliłam wg usg i wiem że wychodziły mi już trzy terminy porodu, więc zostałyśmy z panią dr przy pierwszym. Pamiętam, że też miałam jeden z nich na 9 października.
A mam pytanie : o ile wcześniej przed terminem umawia sie na cesarkę?
 
reklama
Hej

Ale wstyd normalnie wstaliśmy z młodym o 10.30 :szok: chyba przez zmianę czasu ale i tak nie ładnie tak spać tyle.

Dzięki za odpowiedzi :tak: nażerką nie będe się przejmować a o upławach powiem gin na wizycie a teraz może kupie jakiś dobry płyn do higieny z apteki bo ten co mam jest zwykły ze sklepu.

Dobra zmykam za robotę się brać bo mam wyrzuty że tak długo spałam :sorry2:
 
Do góry