reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witajcie.

Co do przeczuć to też jakoś jeszcze nic nie czuję:( Mojej siostrze przepowiedziałam prawidłowo dwóch synków. A teraz sama nie wiem. Raz czuję że chłopak a raz że dziewczynka. A jakie są sposoby na daną płeć? Nigdy się nad tym nie zastanawialiśmy. Może jest coś co mi podpowie:) Co z tym zapłodnieniem w dzień owulacji i dietą?
 
reklama
Ja jakoś czuję ,że będzie dziewczynka ,mój też twierdzi ,że będzie Ada ,a dziewczynki upierają się ,że będzie Jaś lub Mieszko
 
mnie na ostatniej wizycie gin spytała jaki kolor karty wybieram, wzięłam niebieską bo czuję, że jest chłopak :-)

dziewczyny zjadłam dziś śledzie i świruję bo przeczytałam, że może być w nich listeria co o tym myślicie, też jecie?
 
emotion tak ja z Dublina.Co do szefostwa to nie mam problemu bo nie pracuje :) Moja firma nie przetrwala kryzysu i rozleciala sie w momencie jak miałam wrócić z macierzyńskiego.No ale dzieki temu dostałam bezrobocie no i wlasnie mi sie konczyło a zaszłam w ciąże.A mówilam tak sobie ze posiedze z młodym do roku a potem zaczne szukać pracy:sorry2:

krak co do "ktosia" w brzuchu to ja zaczęlam czuc ostatnio ze to bedzie "ktośka".Z poczatku nie miałam zadnych przeczuć, ale ostatnio tak mnie naszło, potem gin jeszcze coś przebąkał o dziewczynce więc tego się trzymam.Poza przeczuciami to jeszcze dochodzi moje samopoczucie, zupelnie odmienne niz z synkiem w ciąży, z waga tez mam inaczej bo juz przytyłam z 2kg a tak miałam dopiero w 5 m-cu pierwszej ciąży, więcej jem (w tym duzo słodkiego), no i wg moich obliczeń przytulanko było na 2-3 dni przed owulacją czyli tez wychodziło by ze dziewczynka miala większe szanse.
A co do kształtu brzucha to u mnie sie zgodziło bo z synkiem miala taki szpiczasty i poszły mi wszystkie kg w brzuch a teraz póki co brzuszek ledwo widać a rozlewa mnie na boki.

Hmmmm z tym brzuchem to ja znów na odwrót słyszałam że jak rozlewa na boki to chłopiec a jak idzie na sam brzuch to dziewczynka. No ale widać ze nie ma za bardzo co temu wierzyć. 4
Ja mam przeczucia że to będzie mała Milenka no ale czas pokaże.
Ja wczoraj byłam na pierwszych zajęciach z aktywnej ciąży i dzisiaj mam takie zakwasy na tyłku i nogach że chodzić nie mogę. Same zajęcia bardzo fajne relaksujące :tak:
 
malinova to tak jak ja żarłam namiętnie łososia wędzonego bo miałam wielką ochotę a i śledzie mi się zdarzyło wsunąć i tez nie wiedziałam że niby nie można póki co mi nic nie jest

ja spadam już powoli bo już zmęczona jestem poszłabym najchętniej już spać do jutra
 
Malinova spokojnie, listeria to wszedzie moze byc...wg internetu, jedz spokojnie sledzie (tylko sprawdzone, ze sklepu), ja tez jadlam i jest ok :)

A ja zamiatam pyszniutka zupke ogorkowa mmmmm ;)
 
PETALUDA, rób sobie zimne okłady na czoło, ręce, łydki. Mi paracetamol pomógł, ale ja gorączkowałam tylko jeden dzień. Trzy dni gorączkowania to za dużo, mnie się wydaje, że musisz mieć już jakieś mocniejsze leki, bo samą wit. C się nie wyleczysz.
galug, jeszcze żadnych:zawstydzona/y: Ale pewnie kupię Prenatal.
azorek, mój Szymek też wiecznie poobijany. Nie dość, że nie usiedzi na tyłku spokojnie, to zawsze coś sobie zrobi. Ale na szczęście nigdy nie trzeba było jechać do szpitala, chociaż ja go też wtedy obserwuję z drżeniem serca...
krak, a jakoś nie mam żadnych przeczuć na razie:-) Ciążę przechodzę inaczej niż tą pierwszą ale może to ze względu na to, że jestem już starsza:-D
Ballka, współczuję, ja wczoraj zdychałam przez ból głowy...
malinova, jakiś czas temu śledzie W OCCIE Z CEBULĄ I TŁUSTĄ ŚMIETANĄ to było jedyne co mi wchodziło bez żadnego problemu:-D A dziś się zajadam wędzoną makrelą. Nie martw się na zapas, na pewno nic się nie stanie:-)
Nikolaa, to kolorowych snów:-) Też bym już poszła do wyrka ale jeszcze Młodego muszę położyć bo mężuś dziś na zajęciach i wróci późno...


Ja dziś byłam na usg prenatalnym, wszystko w porządku, Małe rośnie jak na drożdżach - ma już 6,39 cm:-D Nasłuchaliśmy się serduszka, pooglądaliśmy jak podskakuje i bryka:-D
Potem zrobiłam sobie zakupy, właściwie nic nie kupiłam a portfel o stówkę lżejszy.... Zaliczyłam kawkę i plotki u koleżanki, poleciałam po Szymusia, zjedliśmy obiadek i wybyliśmy jeszcze na spacerek. A z samego rana zaliczyłam jeszcze glebę pod blokiem:-D Wlazłam w taką małą dziurę i rozwaliłam kolano:-D Ale obciach:-D
 
reklama
krak tak się zastanawiałam dzisiaj czy to nie będzie za dużo... i od jutra wezmę tylko femibion dzięki;-) bo kwas foliowy łykam od lutego...

nikamo u mnie dzisiaj tez były placki ziemniaczane z sosikiem i surówką ala'placki po węgiersku:-D


A co do przeczuć to u mnie jeszcze nic a nic... chociaż pogorszyła mi się cera wyskakują mi jakieś krostki:dry:

Pozdrawiam
 
Do góry