reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witajcie!
Ja już dziś na szczęście bez bólu głowy. Wczoraj wieczorem wybraliśmy się na pizze i powiem Wam że spacer po rynku sprawił, że odrazu ból głowy zniknął.
A mi się śnią ciągle jakieś pierdoły na zmianę ze snami erotycznymi :zawstydzona/y: No i jak się się przebudziłam po 7 to musiałam męża wymęczyć :-D Miał tyle dni, heh tygodni!, postu że aż mi go szkoda było. Ale teraz za to po świerze bułeczki pojechał :-)

Nikola
oj to współczuję bólu głowy, ja to wczoraj przechodziłam :baffled:
Co do imion to nam narazie ciężko dojść do kompromisu, ale narazie stanęło że dla chłopca Yasumi jak u ciebie :-)Igor albo Patryk, a dla dziewczynki Pola( narazie jedyne imię które podoba nam się obojgu :dry:). Mi to zawsze podobało się Natalia, ale mąż powiedział że nie ma takiej opcji :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie sobotnio...

nic siły i chęci nie mam, nawet tutaj tylko czytam, pisać się nie chce za bardzo...

płeć dziecka jest mi w sumie obojętna, żeby tylko zdrowe było. Imię natomiast dla dziewczynki mam już od kilku lat a dla chłopca to nie mam pojęcia jakie imię bym nadała.

Yasumi, u mnie również remontowo: piętro niżej - ale już skuli ściany i podłogi więc bardziej cicho będzie, i naprzeciw okien, rozbudowują budynek więc codziennie od rana młoty pneumatyczne działają

Sandy kobieto, daj trochę siły i energii. Ja po przebudzeniu jeszcze godzinkę leżałam a dziecię sobie tv włączyło. Dopiero śniadanie mu dałam. Takiego mam lenia. Ale zupa się gotuje i na rower trzeba będzie z dzieckiem iść bo piękna pogoda.

Za to mój małż robi podyplomówkę i tydzień temu prosiłam go żeby dał mi zagadnienia (bo ja zawsze dla niego i kolegów prezentacje robię). Obudził się wczoraj rano i siedzieliśmy do 23 żeby na dzisiaj rano było.. jak zwykle..

A jeszcze mi się rury przytykają w kuchni i łazience bo kiedy remont robiłam to za mały kąt opadania rur zrobili.. i kręciliśmy wczoraj sprężyną.. cała podłoga ubabrana.. echhh... Idę ogarnąć kuchnię bo mnie trafia kiedy widzę taki syf.. wrrr.
Tylko skąd siły brać? Jakiś paker by się przydał :-D
Bravo_paker.gif
 
polcia to nie ja nie pisałam o kalendarzu bo dla mnie też to jest lipa jakby była to prawda to Wiki by z siusiakiem miedzy nogami latała:-D:-D:-D a Filip i Pola tez fajne imiona.......

mi się tez podoba imię Igor podoba mi się też Borys ale mojemu m się nie podobają dla dziewczynki podoba mi się też Nikola ale mój też nie bardzo na to imię..... Maksymilian nam się zawsze podobało a na Lilianę tak jakos wpadliśmy
 
Ostatnia edycja:
Witam słonecznie :-) My już po pierwszych małych zakupach, zaraz znowu jedziemy a potem na rowerek z Olusiem :-) Na szczęście czuję się już coraz lepiej i katar mija :-)

Co do imion to dla chłopca tak jak pisałam Oluś bardzo chce Wojtusia i pewnie tak będzie. Ja chciałam Stasia albo Julka. A dla dziewczynki to nie mam pojęcia, na chwilę obecną to może Ola (byłby wtedy Olek i Ola) albo Milena. Podoba mi się też Dominika, ale moja siostra cioteczna ma już tak na imię. Ale też czekam aż poznamy płeć to bardziej będzie się myślało. Przy Olusiu od razu wybraliśmy imię, jakoś od samego początku nam się podobało.
 
Witam sobotnio :) Za oknem pięknie, może wybiorę się na spacer. Sandy jesteś nie możliwa w pozytywnym znaczeniu, o 6 rano upieczone babeczki, zrobione pranie... nawet moja mama aż tak nie "szaleje", pożycz mi troszkę swojej energii bo ja jeszcze w szlafroku siedzę. Synek z tatusiem na podwórku grają w piłkę, a ja się wybudzam....
Co do imion dzieciątka to jeśli będzie dziewczynka to najprawdopodobniej Sandra, pod uwagę biorę też Natalia, Nadia, Marta, ale to zobaczymy czy mi się nie zmieni. Na chłopca nie mam zbytnio pomysłu, może Adrian albo Karol. Nie wiem, wszystkie te które mi się podobają są już w bliskiej rodzinie, a nie chcę zbytnio powielać.
 
Witam bardzo pozytywnie :-)

U mnie też już posprzątany cały domek i pranko powieszone. Obiadek prawie gotowy. Zabieram się zaraz za dalszą moją edukację :-). Mężulek pojechał po kolejno auto... taki szczęśliwy że szok.. dużo do szczęścia mu nie potrzeba :tak:

Co do imion to postanowiliśmy że ja wybieram dla chłopca a mój M. dla dziewczynki i będzie Lena lub Milenka a dla chłopca może Filip lub Ksawier. Myślę że przez te 7 miesięcy może mi się to zmienić jeszcze z 1000 razy :-)
 
witam nadrobilam nieco zaleglosci:tak:ja siedze i ziewam normalnie ..nie wiem co jest ze ja ciagle zmeczona jestem choc nie wiem czym bo nic nie robie:baffled:i jaka oslabiona dzis jestem w glowie mi sie kreci :sorry2:
Dziewczyny ;)kto myslicie, ze siedzi w Waszych brzuszkach? Macie jakies takie przeczucia?
ja w ciazy z amelkowna jak tylko na test nasikalam to powiedzialm ze dziewczynka i urodze w polowie lipca a najpozniej 20go i nikt mi nie wierzyl i smiali sie ze mnie ze glupoty gadam bo niby jak mogla bym to wiedziec:rofl2: a tu sie okazalo ze dizewczynka i 15 lipca urodzilam:-D

.Myślicie już o świętach-bo to już za niecałe 2 tygodnie?
ja na swieta nic nie szykuje maz bedzie w pracy i w sumie zaraz po swietach lecimy do pl na 3 tyg wiec kase bede potrzebowac tam na zarcie i uciechy ;-) zafarbuje ze 3 jajca zrobie salatke z jajek i sera i warzywna bo uwielniam upieke sernik i na ttym sie skonczy :tak:

Blagam jak macie sprawdzony przepis na sernik dajcie na wątek kulinarny. Mi od lat nie może wyjść dobry nie wiem co robię źle!!
wkleje ten co ja robie. pierwszy raz go robilam na zeszle swieta wielkanocne i wyszedl super a ja nie naleze do osob z talentem do pieczenia hihi raczkujaca w tym temacie jestem jeszcze;-):-) ale wyszedl pyszny i ladnie sie udal:tak::-D

ja sie tam za zabobony nie biore bo z amelkowna w ciazy jadlam wszystko jak podeszlo i w zyciu nie wpoadla bym na to ze to dziewuszka tylko patrzac na to co jem ;-)kuzynka moja w drugiej ciazy pochlaniala jablka i twarog i stwierdzila ze na dziewuche pewnie bo w pierwszej ciazy z zynkiem tak nie mogla jesc i co chlopak jednak byl:-D specjalnie teraz jakos przeczuc nie mam czasem mysle o pisiorku malym ale sie zobaczy za jakais czas kto mieszka w brzuszku spokojnie poczekam do tego czasu i dopiero zwalczymy imiona;-)z amelkowna to ja wybralam bo mezasty zbytnio nie byl za tym imieniem do tego rto druga amelka w rodzinie z tym samym nazwiskiem:-Dja tam mam wyjechane ze iles znajomych i kuzynek ma dzieci z jakims imieniem to moje dziecko i decyduje ja a nie rodzina jesli ma byc filip to nie interesuje mnie ile filipow w miescie rodzinie i bloku mieszka:tak:
 
nikola - a ja za to imię Witold lubię ale to pewnie dlatego że znałam jednego i był naprawdę świetnym człowiekiem ( niestety już go nie ma... ) - wolę takie imię od wszystkich tych Maxymilianów, Viktorów i tym podobnych udziwnień ;)

ja tym razem nie mam w ogóle przeczucia - okaże się na skanie w swoim czasie - taka niespodzianka :)
 
reklama
Ja nie mam żadnych przeczuć, a co do imion to dla chłopca Jaś a dla dziewczynki Gabrysia:-) Ale pewnie to się zmieni jeszcze 100 razy...
 
Do góry