reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Czytam i nie wierzę:szok::szok::szok::szok: Ciekawe czy ktoś w końcu wyjaśni co tak naprawdę stało się z tym maleństwem...
A ja mam dziś wolne od Natalki:-D Teraz jest w przedszkolu, później jak mój tata będzie z pracy wracał to ją zabierze do siebie i dopiero po wizycie mam ją odebrać. Piję sobie meliskę, poczytuje Was i oglądam DDTVN a na łóżku czeka na mnie góra ciuchów do poskładania, którą niedawno przytargałam ze strychu:eek: ech w końcu trzeba się za to wziąć.
 
reklama
ja mam w domu sajgon totalny góry prania do składania ogólnie burdel totalny.....naprawdę nie wiem kiedy się odrobię czekam do soboty mój wcześniej z pracy wróci i zabierze Wiki
 
itam i ja . widze ozywione tematy szczepien....ja mysle ze jest za wczesnie na zakladanie watku o szczepieniach. ten temat bedzie na mpotrzebny nie szybciej jak we wrzesniu. jesli sa osoby ktore chca taki watek dajcie znac prosze nie na glownym bo to sie gubi ja czesto nadrabiam tak ogolnei przelatujac bo czasu mam malo i moge pominac. zalozylam na propozycje osobny watek wiec zapraszam:tak::-)
no i z tego co mi wiadomo to w Uni tylko w Polsce sa obowiązkowe szczepienia, a w pozostałych krajach (przynajmniej w większosci) decyzję w sprawie szczepien podejmuje rodzic...
dopisze tylko tyle ze u mnie wszystkie szczepienia sa obowiazkowe nie ma zbytnio mozliwosci by zrezygnowac i wszystie mam za free dla dziecka:tak:tyle w tym temacie i naprawde prosze uszanowac to ze sa mamy ktore chca sie cieszyc ciaza i mysla teraz "brzuchem" i nie zycza sobie czytac o takich sprawach na razie:tak:
 
Witam się i ja.Jaki dzisiaj piękny dzionek mamy
Azorek trafny post.Cieszę się teraz brzuszkiem ,lepszym samopoczuciem .O chorobach nie chce czytać,ogólnie nawet we wrześniu czytać też nie będę bo dziecko zaszczepię więc po cholerę się nakręcać chorobami i wyszukiwać ich w dziecku?

Z matką Madzi to kpina ,normalnie czują się jak gwiazdy.Aż nóż w kieszeni się otwiera :angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Hej dziewczyny

Ah ta cała katarzyna to powinna się już w piekle smażyć. Bezduszny człowiek... tyle ludzi nie może mieć dzieci a są na świecie osoby które tak po prostu odbierają im życie... rak słów :angry::angry:

A tak poza tym u nas nawet ciepło ale bez słoneczka... idę pranie powiesić i ogarnąć troszkę...
Wieczorkiem wizyta :tak:

Miłego dnia :-)
 
Cześć dziewczyny!
Gratuluje dziewczynom udanych wizyt i 3mam kciuki za dzisiejsze!
Jestem umierajaca od wczoraj. Temp skoczyła mi do 38 i zadzwoniliśmy do mojego gin a ten kazał mi iść niezwłocznie do lekarza. Pojechaliśmy wczoraj wieczorem i dostałam paracetamol, calcium, rutinoskorbin, ten syrop co kupiłam wcześniej też mam pić (jakoś znosze ten zapach czosnku) no i płukać gardło wodą utlenioną rozcieńczoną z wodą. Leżec, leżeć i jeszcze raz leżeć.
Najgorszy jest chyba ten ból gardła a zapomniałam zapytać o tantum :/ podobno to jest silny lek i dlatego nie jestem pewna czy go zakupić.
 
Witam!!! Odważyłam się napisać:zawstydzona/y: jestem 10tc i wczoraj byłam drugi raz prywatnie u ginekologa z myślą że zrobi mi upragnione usg a tu.... zdziwienie powiedział ze jeszcze nie i mam wizytę na usg 6 kwietnia.
Czy to normalne czy powinnam myśleć o zmianie gina?
 
reklama
Do góry