reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

powiedzieli, że Magda mogła zostać otruta drogą pokarmową albo nawdychała się szkodliwych substancji. Są już pewni, że matka sama nie ukryła zwłok.
 
reklama
ogólnie to ja naprawdę się dziwę dlaczego ona jest na wolności i naprawdę nie wierze że tatuś nie maczał w tym palców .....

malinva co bedą mówić o swojej chorej miłości :baffled::wściekła/y: nie rozumiem jak media mogą z nich robić celebrytów zapewne jeszcze dostają za to kasę
 
ta kobieta była w ciąży 12 razy czy któraś z was to sobie wyobraża?


http://religia.onet.pl/publicystyka,6/przedsiebiorstwo-rodzina,35028.html


ogólnie to ja naprawdę się dziwę dlaczego ona jest na wolności i naprawdę nie wierze że tatuś nie maczał w tym palców .....

malinva co bedą mówić o swojej chorej miłości :baffled::wściekła/y: nie rozumiem jak media mogą z nich robić celebrytów zapewne jeszcze dostają za to kasę

były urywki, że niby są prześladowani, wyzywani od dzieciobójców itp. Takie użalanie się nad sobą i jak powiedział ten facet co wypowiadał się w DDTVN prawie nic nie mówią o dziecku. A co do kasy, też jestem pewna że im płacą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
- Jeśli chodzi o osobę, która odmówiła badania wariografem to jest to brat Katarzyny Waśniewskiej. Odmawiał twierdząc, że bierze w tej chwili leki, ale informował również, że był wcześniej badany przez moich ludzi. Ja będę się starał wpłynąć na brata pani Katarzyny, żeby poddał się powtórnemu badaniu – tłumaczył.

Krzysztof Rutkowski odniósł się również do rodzącego wiele pytań wątku ukrycia zwłok przez matkę Madzi:

- Jeśli chodzi o wersję w której ktoś pomagał Katarzynie Waśniewskiej w ukryciu zwłok, to ja biorę pod uwagę tylko wersję, że mógłby to być brat – stwierdził krótko Rutkowski.
 
reklama
dla mnie to komedia jakaś wiecie naprawdę mogłabym zrozumieć że to był wypadek bo niestety takie rzeczy się zdarzają ale w takiej sytuacji po takim zachowaniu rodziców nie mam wątpliwość że dziecko dla nich nic nie znaczyło że zabili je z zimną krwią i potraktowali gorzej niż psa a teraz czują się jeszcze zaszczuci niech się czeszą że nie żyją w czasach gdzie lincz był na porządku dziennym sama jakbym sukę spotkała na ulicy to bym jej w twarz napluła......
 
Do góry