reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Znam z widzenia kobietę, która ma co najmniej 14 dzieci, mieszka w sąsiedniej miejscowości i nawet niedalecy sąsiedzi już stracili rachubę, ale jest 14 albo już 15, przy czym jeszcze 1 lub 2 zmarło.

A znowu u nas w mieście też jest kobieta która urodzila 13 dzieci tylko wszystkie są w domu dziecka :baffled: a matka i ojciec to straszni alkoholicy, a ta matka niektóre dzieci to rodziła doslownie na polu pod drzewem
 
reklama
Witajcie!
Tak pisałyście o tych chorobach, że i mnie zaczyna coś brać, tzn. boli mnie trochę gardło. Mam nadzieję, że nic z tego się więcej nie rozwinie. Siostra przyniosła coś ze szkoły :baffled: A cieszyłam się tak że przez cała zimę jak nigdy nic nie złapałam.
nabru witaj i gratuluję! Z tego co wiem to właśnie niektórzy lekarze robią tak rzadko usg, czyli tylko te zalecane 3 przez cała ciąże.
 
sandy - mnie mama rodziła jak miała 40-stkę :)

co do sprawy śmierci Magdy - dla mnie to jest nie do pomyślenia aby wypuszczać na wolność podejrzanych jeśli śledztwo nie zostało zakończone. Zrobili z morderczyni ofiarę...
Nawet jeśli nie zabiła umyślnie to dopuściła się zbezczeszczenia zwłok oraz mataczenia i naraziła państwo na nie małe koszty.
Już za to powinna siedzieć... O tatusiu nie wspomnę - nie dość że palant udaje że wilkołakiem zostanie to jeszcze najważniejsze dla niego jest "jak wyglądam" - który normalny facet w tym wieku w ciągu tygodnia 2 razy się farbuje, codziennie podgala bródkę aby było cacy itd ? i skąd nagle mają tyle kasy że stać ich na nowe ciuchy i całkowitą zmiane image ??

Dla mnie sprawa śmierdzi gorzej od wysypiska...



petaluda - ja tantum miałam zawsze przepisywane w ciąży na gardło
 
Witam!!! Odważyłam się napisać:zawstydzona/y: jestem 10tc i wczoraj byłam drugi raz prywatnie u ginekologa z myślą że zrobi mi upragnione usg a tu.... zdziwienie powiedział ze jeszcze nie i mam wizytę na usg 6 kwietnia.
Czy to normalne czy powinnam myśleć o zmianie gina?
Hejka witam
a bym go zmieniła głownie dlatego że nie wytrzymałabym takiej niepewności. Dla mnie miesiać pomiędzy kolejnymi badaniami usg to katorga.
 
Ci u nas to są porządni ludzie, skromnie żyja, ale zawsze schludnie ubrani i w ogole. Z tego co wiem to mają sporą pomoc ze strony gminy itp. bo z reszta tam tylko ojciec pracuje, więc z czego utrzymaliby taką gromadę. . A kobitka malutka, drobniutka że wierzyć się nie chce że tyle razy była w ciąży.Tak czy inaczej ja sobie nie wyobrazam miec tyle dzieci, nie dopusciłabym do tego w zyciu chociaz dzieci uwielbiam...
 
Ja w końcu mam porządne łozko i pierwszy raz wyspałam się jak człowiek. Niestety poranek kiepski pogoda za oknem przeciętna bez słoneczka i zimno jakieś 10 stopni tylko. Musze chyba coś wziąść zapobiegawczo bo chyba mnie coś bierze przeziębienie.
No i zaczynam szaleć przed wizytą a tu jeszcze tydzień. Powiedzcie mi czy wasi mężowie, faceci chodzą z wami na usg?
 
Dziendobry dziewczyny :)

Wczoraj za bardzo sie nie udzielalam, na temat czy szczepic czy nie mam taka opinie, ze lekarzem nie jestem, nie znam sie na tym i nie zajmuje sie tym, bede sluchala lekarza/poloznej, ktorzy sie w tym kierunku ksztalcili i taka ich praca, zeby mi dobrze doradzic, nie jestem tez nauczycielka, dlatego moje dziecko wysle do szkoly, ubranka dla dziecka kupie w sklepie, bo niestety szyc nie umiem, tak jest nasz swiat skonstruowany, ze kazdy ma przypisana jakas role i pomagamy i doradzamy sobie wzajemnie, daleko by swiat nie zaszedl, gdyby kazdy wiedzial wszystko i robil po swojemu, nie bedac zaleznym od innych ludzi.
Jest tyle zagrozen dla zdrowia dzieci, ze szczepienia sa napewno jednym z tych mniejszych.

Ja tymczasem szykuje sie na wizyte u poloznej. Ciekawa jestem jak moje cisnienie i probka moczu, ktora zanosze ze soba do sprawdzenia. Ostatnio mialam to sprawdzane w szpitalu jak bylam w klinice endykronologiczno ginekologicznej i nie dosc, ze wykryli mi krew w moczu to i cisnienie super wysokie mialam :( co prawda jak jechalam do kliniki to zaplamilam i stwierdzili, ze ta krew w moczu mogla byc wlasnie od plamienia no a cisnienie to sama im powiedzialam, ze bede miala wysokie, bo sie tym plamieniem zdenerwowalam, dlatego zmierzyli mi cisnienie jeszcze drugi raz i bylo juz nizsze, ale nadal nie takie, z ktorego byli by zadowoleni.

Witam nowe ciezaroweczki :)

Mamba ja tez mam za tydzien usg, i z dnia na dzien coraz bardziej sie denerwuje i boje :( moj K na wszystkie wizyty/spotkania ze mna chodzi, do poloznej, na usg, do kliniki, nic nie chce przeoczyc :)

Czekam na wiesci od reszty wizytujacych dzisiaj.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nabru witaj:-) ja nie mieszkam w pl i u mie to normalne ze pierwszy skan robia dopiero w 12-14 tyg ciazy. ale tak jak dziewczyny pisza jeli bylas prywatnie i gin nadal skanu nie zrobil to zmien lekarza :tak:
 
reklama
Dziendobry dziewczyny :)



Mamba ja tez mam za tydzien usg, i z dnia na dzien coraz bardziej sie denerwuje i boje :( moj K na wszystkie wizyty/spotkania ze mna chodzi, do poloznej, na usg, do kliniki, nic nie chce przeoczyc :)

Czekam na wiesci od reszty wizytujacych dzisiaj.

Pozdrawiam

No to super masz, ja mam problemy z moim nawet się znim trochę popstrykałam. Efekt był taki że polazłam do łazienki sobie popłakać.
 
Do góry