reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Polcia współczuję wizyty. Też bym się wściekła. Jedyny plus, że odnotował napewno sobie twoją wizytę i masz podstawy by ubiegać się o becikowe.
cytuję "Od listopada 2009 do otrzymania becikowego wymagane było przedstawienie zaświadczenia lekarskiego o pozostawaniu pod opieką medyczną przez okres co najmniej od 10 tygodnia ciąży - do porodu. "
 
reklama
Witam Was z deszczu, u mnie dzis od rana leje, leje i leje. Teraz chwilowy spokoj.

Bardzo dlugo nie ma zapominajki, tez sie o nia martwie.

Pisalyscie o snach, ja teraz na szczescie nie pamietam zadnych, ale to pewnie dlatego ze jak nie bylam w ciazy zawsze snily mi sie straszne glupoty, nieraz wstawalam zdolowana, i tez zastanawialam sie skad sie takie glupoty biora w glowie. Kiedys snilo mi sie ze jestem u mamy w Polsce, i wygladalam przez okno a ulica idzie kon ktory pasie sie zawsze obok ulicy tytaj u mnie w Sco, albo ze moj S odemnie odchodzi, bo deska do krojenia jest zniszczona chociaz byla nowa.Takze teraz ciesze sie ze raczej nie pamietam snow.

Nie wiem jak Wam ale mi ten tydzien zlecial baaaardzo szybko i dzis juz piatek :cool2::rofl2::-):-):tak::-D
 
krak - nie wyświetla mi się twoja torebeczka:-(

a ja wytoczyłam się z domu, już 2 raz dzisiaj :szok: i u mnie na osiedlu znalazłam komis z rzeczami dla maluchów, ku mojej radości są również ubranka ciążowe. No i w końcu mam moje pierwsze spodnie :) Są super, długość doba i kolorek, firmowe C&A chyba nie używane bo ani śladu.

Martwię się o Zapominajkę, co się mogło stać?

u mnie dziś na obiad naleśniki, zaraz biorę się za gotowanie jabłek
 
My właśnie wróciliśmy z zakupów spożywczych i jutro już będzie wolne :-) Olek zasnął w samochodzie i teraz dalej śpi!! Nie pamiętam kiedy on ostatni raz spał w ciągu dnia, ciekawe o której wieczorem zaśnie.

Co do snów to ja swoich też raczej nie pamiętam. No chyba, że mój ostatnio stale powtarzający się koszmar, że idę do lekarza na wizytę i mówi mi, że serduszko nie bije :-( brr, już wolę nie pamiętać snów.

Też martwię się i zastanawiam co tam u Zapominajki, bardzo długo się nie odzywa...

Polcia, współczuję takiej "wizyty", dobrze, że masz umówioną drugą, na pewno będzie lepiej
 
Hej dziewczyny

netika super


Polcia od razu z zmień lekarza. To konowal a nie lekarz. :no:

Zapominajka ??

A ja dzisiaj miałam bardzo intensywny dzień. Rano do urzędu pracy :-), potem obiadek naleśniki z pieczarkami ymmm... potem herbatka zakupki i teraz wróciłam :szok: padnięta jestem że szok.
 
pesca- ja na pierwszej wizycie byłam w klinice w 5tc więc już od wtedy jestem pod opieką lekarza. dostałam skierowania na badania (których nie zrobiłam,bo okazały się 100% płatne a tu u siebie mam za darmo:tak:), recepty na witaminy, miałam zrobione usg i w ogóle świetnie się mną zajęli . No ale skasowali za wizytę 200zł :happy2: Dziś byłam państwowo i to był istny śmiech na sali. Jeśli lekarz w poniedziałek okaze sie podobnym zacofańcem:p(w co wątpię,bo już go poznałam i wydaje mi się idealny do prowadzenia ciąży) to mimo wszystko pójdę do tej kliniki, 200zl miesięcznie to nie majątek, a opiekę faktycznie mają fachową :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Polcia - super, że jesteś chętna się tym zająć, ale jak to zrobić nie wiem

odebrałam moje dzisiejsze wyniki badań, mam podwyższone nautrofile a obniżone eozynofile, ale nie świruję, moja mama jest pielęgniarką i zawsze powtarza mi, że te normy laboratoryjne są w takich widełkach, że lekkie odchylenia zawsze się zdarzają. Tłumaczy mi, że przy poważnych chorobach to nie są przekroczenia o 2 czy 3 jednostki ale nawet o 1000! No więc chyba luz
 
Do góry