reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Polcia ja chodzę prywatnie. Za 1 wizytę też dałam 200 zł a teraz będę płacić 150 za każdą plus za badania prenatalne dodatkowa 100 chyba. Też tak uważam że nie jest to majątek. Przed ciąża wydawałam te pieniążki na inne rzeczy typu jakieś piwko czy drink i fajki więc teraz na pewno nie będzie mi tego szkoda a chociaż wiem na 100% że jestem pod super opieką.

A co do naleśników ja robię moje tak
Ciasto na naleśniki :
1,5 szklanki mąki
1 szklanka mleka i 1 szklanka wody gazowanej ( lub 2 szklanki mleka )
2 jajka
2 łyżki oleju
szczypta soli ( i cukier do naleśników na słodko )
wychodzi tak do 10 naleśników

Farsz
pieczarki smażę i do nich dodaję serek do smarowania. Sól pieprz wegeta czosnek i cebulka usmażona.

Gwarantuję niebo w gębie :-)
 
talllka- dzięki :tak: jutro będę wypróbowywać ;-)
mina- no tak się własnie zastanawiam,czy to trzeba gdzies "wyżej" zgłaszać czy coś..a poza lorelain chyba nikt sie tym wątkiem nie zajmowal :tak: dla mnie to bedzie sama przyjemność,ale jesli ktos również ma ochote,albo potrzebne są jakieś ankiety to luz :-p
 
Któraś z Was pisała o becikowym - w tym roku przepisy trochę się zmieniły: Wypłata becikowego 2012 r.

Ja jestem chora - ból głowy, gardła, pleców, gorączka... Ciekawe gdzie się tak załatwiłam... Jak mi się nie polepszy to w poniedziałek zaliczę lekarza.

tallkaa, bardzo nie lubiłam smażyć naleśników do czasu aż odkryłam, że im więcej jajek tym lepiej :-)

Też czekam na wieści od Zapominajki i myślę o Lorelain...
 
hej

widzę naleśniki na tapecie ;) ja przyznam się nigdy nie robiłam ich z miarką - zawsze na tzw. "oko"


dzisiaj godzinę jechaliśmy po młodą przez tą awarię magistrali i zlot legionistów z polonistami - masakra jakaś.. pięknie widać nieudolność miasta w takich chwilach.
 
Witam wieczornie. Ja ostatnie dni mam bardzo aktywne. Krążę między domem a szpitalem, bo ciągle mała ma badania, dziś już na szczęście ostatnie. Pogoda u mnie przepiękna więc porządkuję podwórko przy nowym- jeszcze nie skończonym- domku, piorę, okna myję i mężowi coraz więcej pomagam w naszej "działalności". Jednym słowem wszystko, byleby tylko teściowej nie widzieć:-D Czuję się świetnie, więc mogę sobie spokojnie na taką aktywność pozwolić. Któraś z Was też mieszka z teściową? Ja już siły na to babsko nie mam:wściekła/y::wściekła/y: ciągle się czepia, wtrąca, męża i małą mi buntuje... po prostu już wymiękam. Teraz robię wszystko, żeby ją jak najmniej oglądać, a jak się czepia to jej spokojnym głosem ironicznie przytakuje, np:" ależ oczywiście, że mama ma rację"czy coś takiego. Uwielbiam jak się wtedy wkurza i nie wie co powiedzieć:-D:-D:-D
Lecę spać po padam. Spokojnej nocki
 
polcia napisalam ci priv apropo listy:tak:po to mamy moderacje na watku zeby do moderacji sie zwracac;-):-)
wyszlam szybciej z pracy brzuch mnie boli jak na okres i starsznie zmeczona jestem i mam w doopie czy ktos sie upomni ze wylogowalam sie szybciej.w koncu to ja trace kase a oni maja wsytsko zrobione nawet jak sie szybciej wyloguje:sorry2: padam na pyszczek normalnie wpadlam zajrzec czy zapominajka sie odezwala ale widze ze nie:zawstydzona/y:obstawiam problemy z netem...i tego sie trzymam:cool2:
 
reklama
Do góry