reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Mam dziwne pytanie... czy któraś z Was odczuwa ból dolnego odcinka pleców? Tak od pasa w dół do kościoła ogonowej ?
Mnie zaczęło boleć w nocy myślałam że jakoś krzywo leżałam - przeszło, a teraz znów mnie boli 🤔
Ja tak mam już od dawna. Terez się trochę nasila,ale zwracam większą uwagę, mniej siedzę, chodzę do fizjo i jest znacznie lepiej niż przed :)
 
reklama
Hej dziewczyny mój termin 09.02.2025 zmagam się z ogromnym bólem pleców coś jak rwa kulszowa okazało się że spięły się mięśnie tak że zblokowały staw biodrowy … leżę już 3 tydz i cierpię , rehabilituje ale jeden krok do przodu 2 w tył … czy ktoś z was też znosi tak ciężko. ?
 
Hej dziewczyny mój termin 09.02.2025 zmagam się z ogromnym bólem pleców coś jak rwa kulszowa okazało się że spięły się mięśnie tak że zblokowały staw biodrowy … leżę już 3 tydz i cierpię , rehabilituje ale jeden krok do przodu 2 w tył … czy ktoś z was też znosi tak ciężko. ?
współczuję bardzo. Mnie czasami łapie jakiś taki ból w górnej części pośladka, że aż mi się płakać chce i zaraz mam myśli, że to może preludium rwy.
 
Cześć dziewczyny. Gratuluje pięknych marzeń. I aż zazdroszczę pięknych chwil przed wami. Sama jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców.

Weszłam na Wasz wątek z pytaniem czy może któraś jest zainteresowana odkupieniem ciuchów ciążowych, wózka, fotelika, bujaczka czy innych gadżetów ze sprawdzonego źródła. Gdyby ktoś coś to proszę pisać 😄
 
Właśnie również pisze jeśli jakaś mama będzie miała córeczkę mam ciuszki krótkie na 56 -62 plus sukieneczki i rozmiar ,68 córeczka lutowa jakby jakaś mama była chętna zapraszam na priv mam również przewijak na łóżeczko 😊
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie badań prenatalnych. Mój lekarz jest na urlopie mam wizytę 12 sierpnia wtedy będę 11+4 czy jak mi wystawi skierowanie na badania do uda mi się gdzieś dostać? Jaki jest czas oczekiwania trzeba się dużo wcześniej zapisywać?
 
reklama
Tak jak a poprzednim poscie napisałam pytam o to czy jak mi wystawi lekarz skierowanie na badania genetyczne to czy w tydzien uda mi się zapisać gdzieś gdzie wykonują takie badania czy trzeba wcześniej się zapisać?
 
Do góry