reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Jestem po wizycie , dalej nie wierzę wczorajsza beta za mały przyrost i szłam na wizytę z nastawieniem że będzie łyżeczkowanie , a tu dzidziuś z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️
Z rozmiarów 6 tydzień i 4 dni , ale mam się posługiwać terminem 7 tydzień i 2 dzień bo z miesiączki wychodzi 8+1 🙈
Ale wychodzi na ciążę młodsza 10 dni .

Tak się cieszę ❤️

Termin na 16 marca ❤️
Popłakałam się z partnerem ❤️
Dostałam komplet badań i jutro pójdę je zrobić i mam się odrazu umówić na prenatalne dostałam skierowanie.
Supperr
Bozeeee dziewczyny ja dzisiaj pierwszy raz od tygodnia rano wstałam i się nie popryczalam ;D i zjadłam normalny ,nie płynny posiłek :) chyba moja to wszystko ,mam nadzieję :) dzisiaj mam wizytę na 16. Trzymajcie kciuki !:) a co do tego czy mi czegoś brakuje do jedzenia to chyba niczego bo narazie to jednak każdy zapach mnie odrzuca :(
U mnie z mdłościami raz lepiej raz gorzej . Biorę ta xonvee i widzę że jest lepiej bo mogę zjeść cokolwiek choć czasem muli strasznie.
Ja nie mam za sobą poronień to moja 5 ciaza ale prawie w każdej miałam jakieś plamienia, skurcze przedwczesne itp. o tą nie starałam się wogole dbałam o siebie tak żeby maluch miał wszystko co potrzeba z mleczka mojego. Byłam w totalnym szoku jak zobaczyłam dwie kreski. Trochę ostatnio milczę bo działamy z płytami ( pomagam bo mąż sam wszystkiego nie zrobi) dlatego mało czasu na cokolwiek
 
reklama
Supperr

U mnie z mdłościami raz lepiej raz gorzej . Biorę ta xonvee i widzę że jest lepiej bo mogę zjeść cokolwiek choć czasem muli strasznie.
Ja nie mam za sobą poronień to moja 5 ciaza ale prawie w każdej miałam jakieś plamienia, skurcze przedwczesne itp. o tą nie starałam się wogole dbałam o siebie tak żeby maluch miał wszystko co potrzeba z mleczka mojego. Byłam w totalnym szoku jak zobaczyłam dwie kreski. Trochę ostatnio milczę bo działamy z płytami ( pomagam bo mąż sam wszystkiego nie zrobi) dlatego mało czasu na cokolwiek
Moja 6 ciąża i też tak jak Ty byłam w szoku że test pokazał 2 kreski. Bo z M nie. Planowaliśmy kolejnego. 6 nam wystarczy a tu masz Ci los. I kolejne w drodze
 
Moja 6 ciąża i też tak jak Ty byłam w szoku że test pokazał 2 kreski. Bo z M nie. Planowaliśmy kolejnego. 6 nam wystarczy a tu masz Ci los. I kolejne w drodze
Moja też 6 ciąża ale dwie poronione więc to będzie czwarte dzieciątko w domu. I też nieplanowane
Jak wy byłam w szoku jak okazało się że ciąża. Kompletnie bym się tego nie spodziewała akurat teraz... No ale cóż. Trzeba jakoś sobie wszystko poukładać, prawda?😊
 
Masakra czytam ile miałyście poronień i zaczynam wątpić w powodzenie tej ciąży , no ale nadzieja umiera ostatnia ❤️
No... Ja też myślałam że to się zdarza rzadko, a później jakoś tak wyszło w rozmowach ze prawie wszystkie dziewczyny jakie znam poroniły. Ja też sama niedawno tego doświadczyłam i teraz zazdroszcze trochę pierwszociążowym mamom ich radości 🥲
Nie wątp, nie martw się na zapas - ciesz się, dbaj o siebie, uśmiechaj się :) co by nie było, poradzisz sobie świetnie! ♥️
 
Hej dziewczyny ,

Dojeżdżają mnie zaparcia od tygodnia …. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby ??!!
I mdłości co raz większe 🙈🙄
 
Hej dziewczyny ,

Dojeżdżają mnie zaparcia od tygodnia …. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby ??!!
I mdłości co raz większe 🙈🙄
Mnie parę dni temu na chwilę zatkało to pomogły śliwki węgierki, chyba z 10 zeżarłam :D Innych domowych sposobów poza śliwkami i kawą (z którą musimy uważać) nie znam. Z apteki można zgarnąć syrop Lactulosum, działa bardzo szybko, więc bierz w okolicy łazienki :p
 
Mnie parę dni temu na chwilę zatkało to pomogły śliwki węgierki, chyba z 10 zeżarłam :D Innych domowych sposobów poza śliwkami i kawą (z którą musimy uważać) nie znam. Z apteki można zgarnąć syrop Lactulosum, działa bardzo szybko, więc bierz w okolicy łazienki :p
Dzięki śliwki nie działają !
Nie działa nawet maslanka mango w połączeniu z ogórkami kiszonymi !! :D

Więc chyba pokuszę się o ten syrop …. Poczytam o nim
 
Jak nie używasz jeszcze, to polecam sobie kupić podnóżek pod nogi do siedzenia na tronie. 😅 Ma się zdrowsza pozycje i łatwiej idzie. 🙈🙈 Ja na razie głównie to stosuje na zaparcia. 🤣

A i woda z cytryna na czczo ciut pomogła.
 
reklama
Jak czytam o waszych miksach to momentalnie mi się chce :D
Ten syrop mi dali po laparoskopii w szpitalu, daje się go też maluszkom jak mają problemy. Na ulotce sprawdzałam, że można w ciąży (wiadomo, po konsultacj, bla, bla) ;)
 
Do góry