reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
polcia ja zlozyla bym skarge :angry: i mam nadzieje ze wiecej do tego pseudo gina sie nie wybierasz!! odpoczywaj teraz po tej wizycie bo stresa i nerwy masz tylko nadszarpane ehhhh
 
Emotion tych badan jest bardzo dużo morfologia,Wr,glukoza,TSH,toksoplazmoza,grupakrwi,HIV i jeszcze kilka ale nie pamietam wszystkich. Myslę ze na wizycie Twój gin Ci je zleci.Polcia boszsze co to za lekarz!!!!!!! Zmień go jak najszybciej...!
 
Emotion, ja bym jeszcze do tego dodala T4 badanie hormonu tarczycy, ktory jest najwazniejszy dla rozwijajacego sie dzieciatka :) wiekszosc lekarzy daje skierowanie tylko na TSH, ale ja bym tez poprosila o T4, zeby miec pewnosc :)

Polcia brak mi slow...a tyle sie naczytalam, ze w UK to straszna opieka, a w Polsce to miod i mleko...bylas panstwowo czy prywatnie?

A do mnie wlasnie dotarla torba do przewijania dla mojej kolezanki :) jutro wybieram sie na Baby Shower :)

O taka:

http://www.mothercare.com/Babymel-A...r_1_53&nodeId=42764041&sr=1-53&qid=1331908898

Podoba Wam sie?

Poza tym jedno pranie poskladane, nastepne wstawione, kurze poscierane, kocie pazury obciete, normalnie jestem z siebie dumna ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
krak strasznie male to zdjecie co podalas linka i ciezko ocenic hehehe
wgooglalam sobie i juz widze :D ladna i ma paski zeby na woziola doczepic co jest mega plusem :D


ziemniaczki stygna wiec obiadek bedzie gotowy akurat jak mezus wroci z pracy amelka polozona i zasypia lece wiec po kawusie i dojem reszte ptasiego mleczka hehehe jakos tak jak sie czyms matrwie to ostatnio zajadam takie nastroje a wcale mi sie slodkiego nie chce :O
 
Ostatnia edycja:
Emotion tych badan jest bardzo dużo morfologia,Wr,glukoza,TSH,toksoplazmoza,grupakrwi,HIV i jeszcze kilka ale nie pamietam wszystkich. Myslę ze na wizycie Twój gin Ci je zleci.

 
Emotion, ja bym jeszcze do tego dodala T4 badanie hormonu tarczycy, ktory jest najwazniejszy dla rozwijajacego sie dzieciatka :) wiekszosc lekarzy daje skierowanie tylko na TSH, ale ja bym tez poprosila o T4, zeby miec pewnosc :)
Dzieki dziewczynki, 
TSH i t4 mam robione co miesiac u irl lekarza + mocz
a moja polska to taka bardo rozkojarzona jest, troche zapominalska. Moja kolezanka [ta co pisALAM ze jest miesiac wczesniej w ciazy] tez do niej chodzi i zadnych badan nie miala - no ale zobaczymy w srode co ze mna wymysli, jest fajna ae troche 'zakrecona' :)
toksoplazmoze juz mialam robiona na poczatku, o rozyczke tez i jeszcze jakies tam 2 byly.
 
Azorek juz poprawilam, wstawilam wczesniej wersje internetowa z telefonu ;p teraz juz powinno lepiej dzialac
No mi sie podobala, bo jest elegancka :) wiekszosc tych toreb to takie kolorowe, w kwiatki, a kolezanka sobie czarna wymarzyla :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jaka dzisiaj piękna pogoda.WIOSNA.
Zapominajka,hophop,martwimy się.
Ja dzisiaj zakupy weekendowe machnęłam,trochę w domu posprzątałam i jakoś tak wiosennie się czuję.
Ja mam psa i kota i życia bez nich sobie nie wyobrażam:)
 
Do góry