reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Moja waga stoi w miejscu ,ale brzusio widoczny. Ewi widzę ,że po ciążach też dorobiłaś się kamyczków i jesteś po cholecystektomi -ja też w pierwszej ciąży wyhodowałam piękną kolię.
zeberka -super ,że wszystko ok.
Ja ide w kimonko ,bo boli mnie brzuch ze śmiechu -tatusiowie w mini w rolach z kopciuszka -szło się posikać ze śmiechu -pantofelek to kalosz
 
reklama
Witaj EWI! Ja na początku schudłam 2kg, bo przez mdłości prawie nic nie jadłam ale od tygodnia, półtora mdłości prawie przeszły więc już nadrobiłam 1,5 kg. A i brzuszek już mam spory ( jak dla mnie i męża :-D)
 
Ja jestem zalamana bo juz przytylam 4kilo! :crazy: Przez ostatnie poltora roku bylam non stop na diecie, a ostatnio sobie pozwolilam ze slodyczami i niesety efekt widoczny. Pocieszam sie tym ze to woda na pewno mi sie zatrzymala:-) No i brzuch mam duzy chyba tez 4 cm na plusie, az boje sie pomyslec jak bede wygladala w pazdzierniku, a celowalam tak zeby przytyc 10-12kilo:no:
 
moja waga a więc przez z moje problemy z prolaktyną ostatni rok upłynął mi pod znakiem chudnięcia i tycia gigantycznych zastojów wodnych waga ogólnie mi się wahała 10kg to w tą to w tą np w listopadzie ważyłam 64 kg a w grudniu 74kg ciążę zaczęłam niestety z dość wysoką wagą bo właśnie ok 74 jak do tej pory przybyło 3kg z czego się ciesze bo w pierwszej ciąży przytyłam 7 kg w pierwszym trymestrze.... ogólnie staram się jeść nie tłusto i jak najmniej słodyczy.... ale ogólnie wagą staram się nie przejmować po pierwszej ciąży musiałam mnóstwo zrzucić bo bardzo dużo przytyłam i udało się wiem że i tym razem się uda i będę znów laska :-D:-D:-D a ciągłe myślenie o tym jak wyglądam tylko mnie przygnębia mnie ciąża nie służy na urodę ani od strony wagowej ani od strony cery ani od żadnej innej;-).....
zeberka super wieści!!!!
 
Mendi ja tak miałam w pierwszej ciązy.Całe życie na dietach a tu popuściłam Sobie totalnie -efekt prawie 30 kg na plusie .
Teraz o dziwno nie przytyłam nic ale apetytu nie mam szczególnie na slodycze.
 
Ja teraz ważę 55,5 schudłam prawie 3kg od początku ciąży. Pierwszą ciążę zaczynałam z waga 49kg ,a przytyłam 27kg.Teraz lekarz mówił,że w drugiej ciąży nie mogę tyle przytyć bo to nie bezpieczne .
 
Mendi ja tak miałam w pierwszej ciązy.Całe życie na dietach a tu popuściłam Sobie totalnie -efekt prawie 30 kg na plusie .
Teraz o dziwno nie przytyłam nic ale apetytu nie mam szczególnie na slodycze.

Ja mam non stop mdlosci, i poki cos jem czuje sie ok, najgorzej jak juz skoncze jesc albo pic. Okropne uczucie, i wtedy siegam po cos innego zeby przegryzc i taki oto efekt. Ja juz nie jem nic slodkiego, chociaz wczesniej tez znow tak nie przesadzalam ze slodkim, ale ja tyje juz od samego patrzenia:wściekła/y:
 
mendi, mam dokładnie tak samo:/ Zjem, pół godziny spokoju i znowu...W poprzedniej ciąży wystartowałam z 65 i przytyłam 30 kg...
W tej od 70 zaczynam i już sporo do przodu, chociaż wcale nie powinno tak byc:/ Staram się ograniczac, oczywiście w granicach rozsądku:)

Lolerain​, właśnie doczytałam...trzymaj się jakoś:*
 
oglądam właśnie na TLC "Niesforne przyszłe mamy" a za pół godziny będzie "Porodówka" lubię oglądać takie programy o ciąży szczególnie jak jestem w ciąży :-)

ja spadam katarzsko daje w kość jak nie wiem

miłego wieczorku dobranoc dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Nikola :)

A ja wlasnie odwrotnie, od kiedy jestem w ciazy przestalam ogladac moj ulubiony program One born every minute, mimo tego, ze nawet rodzic bede dokladnie w tym szpitalu, w ktorym krecili odcinki tej serii, jakos wole nic nie wiedziec, przynajmniej narazie, obejrze sobie wszystkie odcinki jak juz bede blizej porodu :)

Milego wieczoru dziewczyny
 
Do góry