reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Izabela ja ma te same rozterki mój mały tez w marcu urodzony więc całe lato było nasze :) No ale musimy dać radę.
Co do prenatalnych ja ide po 11tc już mam skierowanie


Jesssuu Kaka ale mi narobłaś ochoty na smalec (choc go nie jadam) Dobrze że nie mam pod ręką bo bym wsiamała :)
 
reklama
Dziewczyny nie piszcie nic o jedzeniu bo zjadlam Kebaba zagryzla slodkim i pozostaja mi do wieczora tylko owoce.

Musze powoli Juniora budzic bo potem da mi popalic do 24-tej
 
Izabela ja ma te same rozterki mój mały tez w marcu urodzony więc całe lato było nasze :) No ale musimy dać radę.
Co do prenatalnych ja ide po 11tc już mam skierowanie

:)

moj Patryk z 8 listopada, nie bylo tak zle wychodzilam z nim na pole do -6 wzaleznosci od pogody. Jak wychodzilismy ze szpitala to sie udalo ze bylo piekne slonce, nawet jak na listopad cieplo. Mial na sobie body pajaca i welurkowy kombinezon, przykryty byl cienkim kocem.

a co do prenatalnych to jak to jest, trzeba miec jakies wskazania na nfz czy robisz prywatnie
 
kkarolcia super wiesci, moja zdjecie w 8tc tez nie bylo rewelacyjne, strasznie niewyraźne.
Polcia co do porodu ze zoo to przy godzinnym porodzie mozna powiedziec ze go nie poczulaś zeby nie wiem jak Cie mocno bolalo ale jak ktoś rodzi 12 godzin czy nawet więcej w męczarniach to czasem takie znieczulenie to błogosławieństwo i szansa na zregenerowanie sił i zwiększenie szans ze sie urodzi naturalnie.Znam takie przypadki ze z bólu dziewczyny juz odpływał i nie mialy sił przec.
Lorelain dlaczego od 26tc masz juz lezec w szpitalu ze wzgledu na szybszy pierwszy poród?A opowieści na serio umiesz pisac i budować napiecie :)
Yasumi witamy!
sandy40 poród na wesolo, oby wszystkim sie taki przytrafił :)
Nikamo ja tez bym takiego smaluszku zjadla ale bez skwarek.

Wogóle w temacie jedzenia wszyscy mi mówili ze jak bede w ciaży to mi sie smaki pozmieniaja i tego co zawsze nielubilam napewno skosztuje ale u mnie to sie nie sprawdziło i teraz mam podobnie.Jeszcze więcej mnie po prostu od tych rzeczy odpycha:eek:

Co do badan genetycznych ja mam te podstawowe które robi sie w 13 i okolo 20tc.

..... z objawów ciązowych moge dodac jeszcze "małpi móżdzek", pisze cos i nie moge przypomniec sobie jakiegos słowa, zanim je wymysle juz nie wiem co chciałam napisać:-)
 
Hej dziewczyny :-) Ale miałam do nadrobienia po całym dniu. Poczytałam sobie o Waszych porodach. Ja swój wspominam nie za miło. Urodziłam tydzień przed terminem, ale wody miałam zielone, a Oluś urodził się niedotleniony, ale na szczęście koniec końcem jest zdrowym i silnym chłopcem:-) Po urodzeniu miał obniżone napięcie mięśniowe i późno zaczął podnosić główkę. A teraz akrobata dosłownie z Niego he he:-)

Ja niedługo szykuję się na wizytę (mam o 19). Bardzo się denerwuję, tak bardzo bym chciała już zobaczyć serduszko i usłyszeć, że wszystko jest ok.

Lorelain, jesteś mistrzem :-) Dzień po porodzie dałaś radę iść na obronę :-)
 
Lorelainbosko czytało sie twoja historie porodowa:)ja sie tak okropnie boje porodu ze nie mam pojecia co zrobie,mam chyba niski prog bolu bo u dentysty chce mi sie wyć jak nie mam znieczulenia,a co dopiero porod,brrrr.jestem totalnie spanikowana na mysl o porodzie:zawstydzona/y:
 
lorelain- czytałam i mi się buzia ze śmiechu nie zamykała ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
My o imionach jeszcze nie myśleliśmy. Jedynie Oluś od samego początku mówi, że będzie braciszek Wojtuś (tak ma na imię jego ulubiona przytulanka) :-)
 
Do góry