reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
dobra dziewczyny ja już bedę się zbierała spać bo padam a musze rano jeszcze młodego zaprowadzić do przedszkola więc sobie nie pośpię :sorry2:
 
a czy ktoras z mam brała kiedyś w trakcie ciąży antybiotyk?bo mam jakas infekcje gardła mocną,leczyłam sie tydzień domowmi sposobami ale już przełykać sliny ni moge bo taki ból i lekarz przepisał mi duomox,podobno bezpieczny w ciąży ale mam straszne obawy czy aby napewno,macie jakies doswiadczenie z antybiotykami?
 
jak dobrze kojarzę to brałam go ale nie będąc w ciąży i szybko przestałam bo powodował u mnie bóle serca ale to taki przypadek ze mnie ;) ogólnie nie ma co wydziwiać i trzeba brać aby nie pogorszyć sprawy.
 
Jestem i ja wieczorkiem
Tyle napisałyście że nie wiem co komu odpisać
Napewno jakieś bliżniaki sie pojawiły znowu więc gratki dla mamusi
Normalnie strach iść do gina jak sie czyta ze prawie co druga mama październikowa mama spodziewa się bliźniąt:szok:

Ale się najadlam zupki na noc normalnie pękam :zawstydzona/y: ale ja zawsze lubie się najeść na noć nawet jak w ciąży niebylam to potrafie o 23-34 kolacje szykować:cool2:

Powiedzcie mi jak to jest z piciem melisy w ciązy?ile razy dziennie można ? Wszyscy mi mówią że jakaś taka nerwowa jestem i sama widze że coś nie teges ze mna :baffled:
 
Jutro jadę do sklepu po stanik, bo inaczej oszaleję z bólu!!!

Co do osobnych wątków to ja jestem za pomysłem Lorelain. Z nk w ogóle nie korzystam, a na fb mam tylko garstkę przyjaciół.

Zmykam spać, bo jestem wykończona...
 
reklama
Witajcie.

Weekend minął szybciutko i dość pracowicie. Poodwiedzaliśmy trochę rodzinkę;-) Dla mnie pracą było wstać z łóżka i wygladać na ludzi;-)

Wczoraj zaliczyłam rozmowę o pracę. Wmieściłam się jeszcze w mój garnitur - jedyny taki co mam i co się nadaje na takiego typu imprezy;-) Ale więcej nic nie mówię żeby nie zapeszyć!

Od poniedziałku wożę młoda do przedszkola i wyzwaniem jest wstać i odwieść dziecko na 8mą...Cola mi zycie ratuje nadal.

Gratuluję kolejnej bliźniakowej mamie;-)

Co do spania, to u mnie jest zalecenie spać na brzuchu bo mam tyłozgięcie.
 
Do góry