reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Jutrzenka - mój lekarz pracuje w IMID na Kasprzaka więc pewnie tam.
Zapominajka - dzięki za zaproszenie zaraz postaram się dorzucić coś od siebie:-)
Lorelain - co do tej instrukcji obrazkowej noszenia spodni ciążowych to jestem chętna bo doświadczenia w tej dziedzinie mi brak:-D
A bake rollsy jedzcie sobie same, ja się właśnie napchałam strogonowem i ledwo żyje z przejedzenia:baffled:
A w ogóle dziwna sprawa z suwaczkiem -nie przesuwa się już kolejny raz, chyba coś z nim źle zrobiłam...
 
Ostatnia edycja:
Paulawawa strasznie Ci współczuję nerwów. Bardzo się cieszę, że wszystko z dzidziem ok. Teraz leż i kwitnij, (na lewym boku) żeby się nie przemęczać.

Nie wiem czemu, ale zawsze gin mi karze na lewym boku leżeć, dziś położna też mówiła że najlepiej na lewym leżeć. Wie któraś czemu, bo jakoś nie przyszło mi do głowy ich spytać:happy2:
 
vibeke - oki, to jutro specjalnie dla ciebie zrobię fotę w ciążowych gaciach :tak::-)

malami
- ja mam dzieciaki bardziej z prawej strony i jakoś odruchowo układam się na prawą stronę i wtedy czuje jak cały bebol leci mi na bok :-p:-p ... na lewej nie lezy mi się tak fajnie bo jakos bardziej brzuch mnie męczy ... kurde bele a to dopiero 9 tc :dry:
 
zaleca się spanie i leżenie na lewym boku gdyż wtedy nie uciska się żyły głównej dolnej i zapobiega się w ten sposób zakrzepom, żylakom itp
 
wydaje mi sie ze to chyba bardziej dotyczy juz zaawansowanej ciąży, nasze dzieci to małe kruszynki wiec spokojnie można spać jeszcze nawet na plecach ;-) ... na brzuchu zresztą chyba też, ale mi by było już źle bo brzuch przeszkadza.
 
raczej tak bo im większa macica to tym bardziej uciska na tą żyłę powodując gorszy przepływ krwi w organizmie
 
silene jeszcze raz gratuluje:tak::-Di trzymam kciukaski :tak: i tak dopisze ze tak u silene w rodzinie sa bliznieta-w bliskiej rodzinie bardzo:tak:
z kladzeniem sie na lewy bok to raczej o krazenie chodzi jak np w pierwszej pomocy pozycja boczna ustalona:tak:przetestowana i nawet po alkoholu jak sie helikopter wlacza to pomaga;-):-)
padam na pyszczek plozylismy wlasni emloda i ja sie klade postaram sie jutro was nadrobic heheh musze jechac do fotografa po zdjecia paszportowe dla amelkowny:sorry2:
 
reklama
Do góry