reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Lorelain nie biorę żadnych leków podtrzymujących

Mój Alanek też jest generalnie bardzo grzeczny, ale ma dni, kiedy tak nam daje w kość, że obdarłabym go ze skóry :)
 
reklama
u mnie w sklepie jest średnio ... młody się nauczył że mu za każdym razem kupuje jakąś zabawke ... to akurat moja wina bo ja nie umiem sie powstrzymac i uwielbiam wydawac pieniądze :sorry: raz mu kupie drogie klocki lego a innym razem zwykły samolocik lub kolejnego gumowego dinozaura, on jest zajęty zabawką a ja robie reszte zakupów :sorry: ... jesli chodzi o wyjscie do spożywczaka to nie ma problemów :-p
 
Dzień dobry;
u mnie za oknem typowa jesień.
Ale za to dziś spędziłam nockę w łóżeczku i nie słuchałam muszli:-D
Normalnie wypoczęta jestem jak dawno już nie byłam.


hej dziewczyny,
mam pytanie bo się niepokoję. Wczoraj w toalecie zauważyłam że mam różowy śluz.Dziś już jest znowu prawie kremowy, ale boję się, że to może się powtórzyć i że jest niebezpieczne. czy powinnam isc do lekarza? :(

Ja miałam podobne plamienia. Trwały 3 dni i się skończyły. Ale jeśli cię to niepokoi mocno (ja tam spanikowałam:-() to idź do lekarza niech sprawdzi co tam sie dzieje.

ja wam powiem dziewczyny że ja w ogóle nie mam takich problemów z Matim...jeszcze chyba sie nei zdażyło żebym musiała na niego krzyczeć a tym bardziej jakiś klaps. Jest od urodzenia typowym książkowym aniołkiem i na pewno nie ma tego po mnie bo ja dałam rodzicom popalić. Jak juz Mati dostaje kare to własciwie tylko i wyłącznie za to że jest leniem i nie chce mu sie po sobie sprzątać. Wtedy idzie na pare minut posiedziec do naszej sypilani. Wszystko załatwiamy na spokojnie i rozmową. Zawsze go sadzam na kolanie i staram mu sie wytłumaczyc co robi źle i co mi przeszkadza.
Jeszcze nigdy nikogo nie udeżył, nie popchnął, nie kopnął itd. Bardzo dużo czasu sam sobie organizuje. Główne hobby to dinozaury wiec ma z nimi zajecie na cały dzien, uwielbia rzeczy plastyczne wiec duzo rysyje, maluje, wycina, klei. Kocha autobusy wiec w gre wchodzi jeszcze zabawa pojazdami :)
Na spacerach grzecznie idze ze mna za rączkę i jeszcze mi sie nie zdażyło żebym musiała go gonic a on sie nie słucha.
Jak był dzidziusiem to prawie wcale nie płakał, dużo mógł sobie sam leżeć i patrzeć na czarno biały obrazek :) Mały chichracz, z byle czego co chwile sie smieje :)

Ja o takich dzieciach tylko słyszałam:-D Nigdy nie spotkałam.
Ale mój też nie jest najgorszy:tak:

Dzień dobry dziewczynki :)
Pijemy poranna kawke?? Ja sie wlasnie nad nia zastanawiam bo nie wiem czy nie zrobi mi sie nie dobrze po niej:no: Kilka dni juz nie pilam ale dzis tak jakos mam ochotke:-)
Fajnie ze pisałyście o upławach bo tez mam i jestem spokojniejsza skoro macie je i Wy:-D

Mnie kawa odrzuca, ale jak robisz to herbatką nie pogardzę:-)


No i już mnie muli...
 
zapominajka - to wpadaj do mnie bo ja właśnie pije herbatkę z cytrynką i miodem ;-) .... ja tez nie znam drugiego takiego aniołka jak Matuś, ale cos czuje że drugie dziecko tak dla równowagi da mi nieźle popalić :-D
 
ja sobie zrobilam kilka dni temu kawe to musiala wylac porostu smakowa obrzydlwie, to czelam pic herbate. Ale jak wczoraj zrobilam sobie to mi tez nie smakuje . Soki jablkowe mnie odrzucaja to sobie kupilam pomaranczowy ale smakuje dziwnie. juz nie wiem co pic zeby mi smakowala. nawet po frytakch mi niedobrze.
 
Równowaga musi być, choć moja znajoma ma 2 takie diabły, że szkoda słów. Liczyła, ze drugie będzie spokojne, ale się przeliczyła:-D
 
Kurcze checi na ta kawke mam, ale ochotki zeby wstac i ja zrobic to juz nie bardzo hehehe :) moze mnie ktoras wyreczy?? :-) Dziewczyny a jak z u Was z bolem piersi?? Bo moj jest okropny:-( nie moge spac na brzuchu, musze miec bielizne na noc a o dotykaniu ich to juz tylko moj mezczyzna moze pomarzyc:eek:
 
Ja to kawy nie piłam już 2 tygodnie, na samą myśl mnie muli. Wogóle na myśl o jakim kolwiek jedzeniu. Nawet jak mam na coś ochotę, to zjem kawałek i zaraz mi "rośnie" i nie daje rady. Mam nadzieję że to niedługo przejdzie, bo jest to naprawdę uciążliwe. Normalnie cały dzień i noc. Wczoraj u gina to tak mnie muliło że aż się wystraszył co ja taka blada się zrobiłam :szok:
Fajnie tak o tych waszych dzieciczkach poczytać. Ja to się zastanawiam ciągle jakie nasze Maleństwo będzie.
 
reklama
ja sobie zrobilam kilka dni temu kawe to musiala wylac porostu smakowa obrzydlwie, to czelam pic herbate. Ale jak wczoraj zrobilam sobie to mi tez nie smakuje . Soki jablkowe mnie odrzucaja to sobie kupilam pomaranczowy ale smakuje dziwnie. juz nie wiem co pic zeby mi smakowala. nawet po frytakch mi niedobrze.

- ja jak juz pije bo tak mi sie chce spac albo jest mi słabo to robie sobie mleko z kawą ... wtedy mi jej smak nie przeszkadza :tak:

Kurcze checi na ta kawke mam, ale ochotki zeby wstac i ja zrobic to juz nie bardzo hehehe :) moze mnie ktoras wyreczy?? :-) Dziewczyny a jak z u Was z bolem piersi?? Bo moj jest okropny:-( nie moge spac na brzuchu, musze miec bielizne na noc a o dotykaniu ich to juz tylko moj mezczyzna moze pomarzyc:eek:

- mnie bolały piersi bardzo, a teraz mniej, przerzuciłam się na zwykłe miekkie staniki bawełniane żeby jak najmniej je podrażniać. Bolą przy dotykaniu, zwłaszcza sutki, no ale wiadomo że sie ciągle nie dotykam to mi nie przeszkadza :laugh2:
Ale jakos tak w 6 czy 7 tygodniu to tak fest bolały że po domu chodziłam bez stanika :-p
 
Do góry