reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Petaluda my z mężem w sylwestra rzuciliśmy palenie i powiem ci że mi waga nawet nie drgnęła, za to mąż przytył 5kg :-) więc trzymam kciuki żeby u Ciebie było tak jak u mnie
 
reklama
No moja siostra jak rzucila to przytyla kilka kg, a tesciowa 10!!!!!! Oby mnie to nie spotkalo! W sumie to nawet nie podjadam miedzy posilkami, na slodycze tez nie mam ochoty wiec moze zle nie bedzie :) jestem przerazona tym ze w lato bede chodzic z wielgachnym brzuchem i zadkiem pewnie tez :eek:
 
Petaluda - a ja juz sie nie moge doczekac lata ... fajnie bo bedziemy mogły chodzić w luźnych cieniutkich sukieneczkach ;-)
 
Ja też chodzę w sportowych stanikach, bo zwykłe mam za małe. Bez stanika nie mam możliwości bo kropnie bolą i koszulka ocierająca mnie strasznie drażni, ale rzeczywiście teraz mniej mnie bolą, albo tak samo tylko ja już się przyzwyczaiłam :tak:
Ja też mam sportowe staniki, ale nich to tylko śpię a cały dzień chodzę w normalnych tylko większych
No moja siostra jak rzucila to przytyla kilka kg, a tesciowa 10!!!!!! Oby mnie to nie spotkalo! W sumie to nawet nie podjadam miedzy posilkami, na slodycze tez nie mam ochoty wiec moze zle nie bedzie :) jestem przerazona tym ze w lato bede chodzic z wielgachnym brzuchem i zadkiem pewnie tez :eek:

ja też jestem tym przerażona. Zawsze mówiłam że chciałabym dziecko urodzić tak w maju a w zimie chodzić z brzuchem. No ale tak tez może być, byle było wszystko ok

A i nie mogę znaleźc wątku z opisem wizyt u lekarza może ktoś mi podeśle link
 
hehe mnie od kawy tez muli i pozwalam sobie wypic tylko w dni kiedy wstaje i czuje sie lepiej:-D wiec stawiam kawke
kawa-latte-6060.jpg

a dla tych co bez kawki herbatke zaprzam;-):-)
herbata_na_popoludnie.jpg

moja amelkowna tez raczej grzeczna dziewucha w sklepie zachowuje sie wporzadku choc czasem chce cos specjalnie dla siebie :-Dczasem jej ulegam ale jak powiem ze nie i juz albo odloze przy kasie na bok to placzu tez nie ma:tak:ona od poczatku byla raczej spokojna ladnie sie sama bawila na macie czy w lozeczku pod karuzela lezala ja w tym czasie moglam robic obiad sprzatac czy sie prysznicowac:-) kolek nie miala tylko przez jakis tydzien zawsze o tej samej godzinie byla marudna ale szybko jej przeszlo i obylo sie bez tragedi. podejzewam ze drugi dzidz juz taki ugodowy nie bedzie;-) a i wogole jak znajomi po porodzie zwalaja sie zawsze z zyczeniami i kwiatami to bede prosic zeby dla malucha nic nie przynosic tylko dla amelkowny zeby nie byla pominieta i poczula sie tez wyjatkowa bo zdaje sobie sprawe ze bedzie podekscytowana a pozniej poczuje sie troche odstawiona na bok bo wiadomo ze niemowle zabierze wiekszosc mojej uwagi i nie bede mogla miec dla mlodej tyl;e czasu co teraz:sorry:
 
reklama
No ja "planowalam" zajsc tak w kwietniu-maju zeby nie meczyc sie przez lato bo wiadomo jak upaly moga utrudniac zycie ciezarowkom... No ale ze moj przyszly nie chcial tak "dlugo" czekac namawial mnie na juz i w sumie to specjalnie sie nie staralismy, ani specjalnie nie uwazalismy i stalo sie jak sie stalo wiec moge miec tylko nadzieje ze nie bedzie tak zle:) Najwazniejsze zeby dzidziolek w srodku byl zdrowy :)
 
Do góry