reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Paweł zrobi papa, jak się cieszy to klaszcze w dłonie. Odkąd pokazałam mu zdjęcia jego kuzynów na wszystko woła "dzidzi". Ale nie rozumie nie wolno, albo po prostu uśmiecha się i idzie dalej. Ogromnie bawi go "nunu" i wtedy ja też się śmieję. Powoli załapuje o co chodzi w "daj". Lubi oglądać książki, ale jeśli chodzi o tv to tylko reklamy go interesują. Bajki tylko na początku, później już coś innego chce robić.
Jak widzi że nie jest w centrum uwagi to gryzie.
 
reklama
pesca, gryzienie to u nas zmora :( Odkąd Duśce wyszedł pierwszy ząbek to od razu wiedziała co z nim zrobić. Oczywiście wszystko skupia się na Szymku ale ja też czasem oberwę. To pierońsko boli.
 
Cześć Dziewczyny, my żyjemy ale co to za życie ;) jakiś czas mieszkałyśmy u moich rodziców i dopiero jutro wracamy do domu. Asia już dawno bez gipsu, po 1,5 tyg. od zdjęcia zaczęła znowu sama śmigać na nóżkach. Roczku ostatecznie nie robiliśmy bo nie za bardzo mieliśmy warunki - pisałam Wam kiedyś o mojej rwie kulszowej. Na rezonansie wyszło, że mam przepuklinę międzykręgową i nadaje się tylko do operacji. I tak jestem już jakiś czas po operacji, ale nie mogę zajmować się Małą. 2 tyg byłam u mamy a teraz mój P bierze na Asię opiekę 3 tyg.
 
ojeju, karolcia- szybko wracaj do zdrowia!!!
ja tak na szybko bo już w mega stresie jestem.
Antoś super chodzi, woli sam niż za rączkę. Po domu tylko na nóżkach w miejscach mniej znanych lub gdy trzeba się spieszyć by uciec matce to na czterech:-D Jest bardzo gadatliwy ale nie dla wszystkich słów odkryłam znaczenie. Uparcie unika mówienia "mama" za to "tata" to bóstwo. Jak tata w domu matka jest beee:-(Woła cici na koty bau bau na psy, wie gdzie lampa i nos, pokazuje samolot na niebie, robi moja,moja przyjdzie gdy go wołam na am,am. Robi papa- ale często nie chce. Wie że robi źle to mu robię palcem ty,ty,ty a on się śmieje i robi swoje. No i zaczął robić ee gdy chce kupę. Super pije z bidonu po kubusiu water , bawi się samochodzikami i robi brumm. W zasadzie codziennie coś no i też papuguje i przedrzeźnia:)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH PAŹDZIERNIKOWYCH DZIECIACZKÓW ( TYCH PO URODZINKACH I TYCH JESZCZE OCZEKUJĄCYCH SWOJEGO WIELKIEGO ŚWIĘTA)


Trzymajcie za nas kciuki w sobotę!!!

 
Witam się po dłuuugiej przerwie :0
Po pierwsze primo- gratulacje dla starych nowych mamuś :)
Po drugie primo- sto lat dla naszych szkrabów.

U nas troche zmian. Antoś od 23 września chodzi do żłobka, z czego w żłobku był póki co 8 dni a resztę przechorował. Zaaklimatyzował się super. ładnie je, śpi, bawi się. Rano wyrywa sie tacie, żeby już go Pani do innych dzieci zabrała.

Roczek też już mamy za sobą. Było 19 dorosłych i 6 dzieci w wieku 12 miesięcy- 12 lat :) Narobiłam się co niemiara a bez pomocy mamy i babci nie dałabym rady. Chciałam tylko kawę i ciasto ale jak na mnie mama z siostra najechały to się złamałam i było ciacto i kolacja na ciepło. Tort piekłam sama- pyszny :) Tosiek super prezenty podostawał i poza tym uzbierał kasę na nowy fotelik i od oczku jeździ w maxi cosi pearl.

W kwestii szczepień to przed rozpoczęciem "edukacji" zaszczepiliśmy młodego piewszą dawka na pneumokoki i teraz powinien dostac kolejną, ale ze względu na ciagłe choroby odkładamy. jak się uda to koło 7-8 listopada się zaszczepimy. Odra/różyczka w zwiazku z powyższym też odroczone.

Czytam o umiejetnościach waszych maluchów i nie mogę wyjśc z podziwu. Antoś chodzi za rączki, przy meblach i jak pcha urodzinowe auto. Sam nawet nie próbuje. Podejmuje czasem próby samodzielnego stania. Mówi mało, głownie tata (bardziej dada), baba, aaaa, i ostatnio podłapał dziadzia. mama tylko jak mu sie cos robi albo jak tata go tuli i nie chce puścić. Robi papa i bije brawo. Na topie są książeczki, sortery i wszystko co naśladuje dźwięki zwierząt. Sam nie próbuje zwierzątek naśladować, mama za to musi robić farme przez całe popołudnie :) Przyznam, że najtrudniej było jak bylismy chorzy i nie mogłam mówić ale czego się nie obi dla dziecka :) Poza tym Antos je juz prawie wszystko, w końcu przerzuciliśmy się na "dorosłe jedzenie"- paróweczki, jajecznica czy kanapki na śniadanie i obiady z talerza rodziców.

Kocham tego mojego Anatola nad życie :)

Pozdawiam wszystkie mamy :)
 
witam :)
Pesca, netika u nas znowu na "topie" jest szczypanie mamy :no: i to tak perfidnie z premedytacją robi że aż człowiek chce mu oddać tego szczypa :-p
Karolcia zdrówka dla was kochane!!! aż się boję co z mojej rwy może wyniknąć ...
Kasik ja też jestem "blee" jak jest ktokolwiek inny niż mama w domu, tatę ubóstwia nad życie, niedługo ołtarzyk będzie mu budował z kloców taki jest w nim zakochany ;) Powodzenia w sobotę !!!
Wernkika witamy z powrotem :)
 
No i powiedzieliśmy sobie TAK :) Już po wszystkim. Było tak jak sobie wymarzyliśmy. Rodzinnie, kameralnie i wesoło. Antoś był dzielny i baaaardzo grzeczny. Dostał super prezenty i mnóstwo buziaków od wszystkich. Fotki wrzucę jak tylko jakieś dostanę:) Teraz pozostało już spokojnie czekać na moją małą Truskaweczkę. Gonitwa przed dała mi troche w kość ale teraz to już tylko spokój i głaskanie po brzuszku planuję:-)
 
reklama
Do góry