reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
VINGA czekajac na swoja kolej w kasie pisalam tego posta bo wiedzialam ze Nataniel tylko huggies akceptuje :) a wycofywaja je wkoncu? Bo np w realu czy carefour huggiesow nie widzialam.
 
Ja się ostatnio pokusiłam na pampersy 4+ i kupiłam je ostatni raz! Jak nie miałam wcześniej problemów z odparzeniem tak się pojawiły i szybko wróciłam do kauflandowskich po których nigdy nic się nie działo. Na szczęście szybko przeszło po użyciu raz sucodremu raz bepanthenu.
Jednak dużo chemii pakują do tych pampersów firmowych-inaczej by tak nie trzymały siuśków i dodatkowo jeszcze ten fajny zapaszek-sama chemia:)
U nas tak poza tym małemu co jakiś czas coś furczy, flegma gdzieś zalega w związku z czym jeszcze się nie szczepiliśmy..
 
ELUTKA my stosujemy pampersy od samego poczatku, oprocz dwoch paczek huggies ktore mu wogole nie podpasowaly. Kazdemu pasuje co innego ;) a zostaly ci te 4+ czy zuzylas?
 
Zostało mi chyba 10 jeszcze, akurat zaczęliśmy troszkę chorować i nie ruszałam się praktycznie z domu-jak dobrze mieć blisko dziadków:) Tylko wiesz, kiedyś używałam tylko active baby i nic się nie działo...a tu masz! I małe sprostowanie to nie 4+ tylko 5..troszkę za duże jeszcze. Może jakaś taka partia felerna...Kasik kiedyś pamiętam trafiła na śmierdzącą paczkę tych co ja zwykle używam z kauflanda..
 
Paulina no niby wycofali ale ostatnio widziałam gdzieś też chusteczki Huggies...
a no racja, że każdemu dziecku co innego pasuje. my od urodzenia w Pampersach śmigaliśmy, dopiero "4" przeskoczyliśmy na huggies.
 
reklama
Do góry