reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Podziwiam Cię za sprawdzanie bety, to nie dla mnie ten stres , sprawdziłam 2 razy i wystarczy 😊😁 niestety lekarz za 2 tyg chce na wizytę betę i niestety muszę ją zrobić:(
A po co chce betę na tym etapie ciąży? Teraz to powinno się patrzeć tylko na usg. Ja robię betę by uspokoić duszę po tych poronieniach a brak objawów typu wymioty i brak mega bólu piersi jak przy pierwszej ciąży to dla mnie dziwne... Nadal nie wierzę że w ciąży jestem... 😅😅 (moja najwyższa beta to była 3600 coś więc teraz się mega uspokoiłam) to moja 5 beta 😅😅🤣🤣🤭🤭
 
reklama
Ja też dziś robiłam wyniki i beta 13425❤️❤️❤️❤️ a progesteron 32 🥰 w czwartek idę na wizytę do gina😍 powiem wam, że jak zobaczyłam te wyniki to odetchnęłam, bo jakoś cały weekend dla mnie byl jakiś taki niespokojny jakiejś dziwne myśli mnie nachodziły 🤨 ale teraz już wiem, że wszystko jest w porządku ❤️
 
A po co chce betę na tym etapie ciąży? Teraz to powinno się patrzeć tylko na usg. Ja robię betę by uspokoić duszę po tych poronieniach a brak objawów typu wymioty i brak mega bólu piersi jak przy pierwszej ciąży to dla mnie dziwne... Nadal nie wierzę że w ciąży jestem... 😅😅 (moja najwyższa beta to była 3600 coś więc teraz się mega uspokoiłam) to moja 5 beta 😅😅🤣🤣🤭🤭
Właśnie nie wiem po co ... Ale cóż trzeba zrobić 😇 będzie pięknie ♡
 
Charlotte9 Hej. Jak się czujesz? Pod leczyłaś się chociaż trochę? Kiedy wizyta dzisiaj czy jak? Daj znać😘
Dzisiejsza wizyta postawiła mnie na nogi 😅
„W jamie macicy widoczny pojedynczy pęcherzyk ciążowy z żywym zarodkiem” 🥹 Także sztuk- jedna 🤣
Ma 3,1mm i widzieliśmy serduszko, za 2-3 tyg usłyszymy jak bije 🥹
 
reklama
Do góry