reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Cześć. Ja narazie po tescie. Miesiączka sie spóźniała kilka dni więc zrobilam test i piękne dwie grube krechy. Dzidzius to totalne Zaskoczenie dla nas. Nieplanowalismy ponieważ mam na pokładzie dwie dziewczynki. 12latke i 7 latke...Ale, że poniósł nas jeden wieczór szaleństw to teraz czekamy na ktosia. Wizytę mam w czwartek... termin może być początek marca ale z uwagi że miałam dwie cc to i będzie 3cia pewnie 2 tyg przed terminem. Dlatego serdecznie Was witam kobiety i oczekuje z Wami. Najbardziej stresuje mnie powiedzieć to w pracy. Pracuje jako nauczyciel w przedszkolu I chciałabym popracować do końca grudnia poniewaz robię awans i nie chce żeby mi przepadł. A to moje dwie kreseczki w 30dc 20240628_184533.jpg
 

Załączniki

  • 20240628_184533.jpg
    20240628_184533.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Oooo ❤️ !
Moja koleżanka miala urodziny 14 lutego, nawet jej nie widuje a zawsze pamietam o jej urodzinach przez taka datę 😀
I jak samopoczucie?
Oo widzisz hehe 😀 z racji że to moja pierwsza ciąża i to bliźniacza ,myślę że mogę urodzić wcześniej🙈 a czuje się ogólnie dobrze,tylko mam mdłości i ciągle bym spała haha,a Ty jak się czujesz ?😊
 
Cześć. Ja narazie po tescie. Miesiączka sie spóźniała kilka dni więc zrobilam test i piękne dwie grube krechy. Dzidzius to totalne Zaskoczenie dla nas. Nieplanowalismy ponieważ mam na pokładzie dwie dziewczynki. 12latke i 7 latke...Ale, że poniósł nas jeden wieczór szaleństw to teraz czekamy na ktosia. Wizytę mam w czwartek... termin może być początek marca ale z uwagi że miałam dwie cc to i będzie 3cia pewnie 2 tyg przed terminem. Dlatego serdecznie Was witam kobiety i oczekuje z Wami. Najbardziej stresuje mnie powiedzieć to w pracy. Pracuje jako nauczyciel w przedszkolu I chciałabym popracować do końca grudnia poniewaz robię awans i nie chce żeby mi przepadł. A to moje dwie kreseczki w 30dcZobacz załącznik 1644495
Gratulacje 😍 piekne dwie kreski ❤️ Też mam wizytę w czwartek 😍
 
Hej dziewczyny byłam wczoraj na wizycie i było widać już serduszko 😍 jestem przeszczęśliwa ale też się strasznie boję okazało się że mam polip na jajniku 3cm i jakaś torbiel na macicy ale lekarz kazał narazie się tym nie przejmować i mamy obserwować czy nie rosnie dostałam acard 150 na noc i zastrzyki w brzuch raz dziennie ( że względu na moją wagę i ryzyko zakrzepicy tak tłumaczyl to lekarz) dostałam również tabletki na mdłości ale jak czytałam na forum to lepiej ich nie brać( ból głowy senności i większe wymioty po odstawieniu) niż brać tym bardziej że dziś już jakoś tych mdłości nie mam fakt tabletki kupiłam ale narazie nie używam. Czy któraś z was też ma polip lub torbiel bo strasznie się tego boje
 
Ja chcę powiedzieć w pracy po następnej wizycie (dopiero 18/07) 😳😳 Boże tyle czekania 😂 praca nie ciężka fizycznie ale stresująca i wychodzę z założenia że pracodawcy i tak nie docenią nawet jakbym do dnia porodu siedziała w pracy. Zobaczymy jak się będę czuła bo narazie dramat 🙄 jeśli chodzi o te kłucia z lewej czy prawej strony to też mi się zdarzają ale lekarz mówił że to normalne 😉
 
Dziewczyny, jak przy becie poniżej 10 000 nie zobaczycie jeszcze zarodka to nie panikujcie
🙂
ja byłam u lekarza z betą 9000 z hakiem inni nie było widać poza pęcherzykiem a tydzień później już piękny zarodek i bijące serduszko
😉
także cierpliwości
🙂
My mamy wizytę w piątek- zobaczymy czy nasza fasolka zdrowo przyrasta
🥰
 
A w którym tygodniu byłyście u gina potwierdzić ciaze? U mnie będzie 6tc. Zastanawiam się czy coś będzie widać... musze iść do lekarza już teraz czyli tydzien po pozytywnym tescie. Będzie to 36dc bo za niecałe 2 tyg wylatujemy do Turcji na wakacje...dlatego chcę żeby lekarz sprawdził czy chociaż pęcherzyk dobrze umiejscowiony...czy w ogóle jest zarodek.No i by dal jakieś zalecenia odnośnie podróży. To nasze wyczekane pierwsze wakacje zagraniczne wraz z dziećmi. One już tak tym żyją że liczę na to że będę mieć zielone światło by polecieć.
 
A w którym tygodniu byłyście u gina potwierdzić ciaze? U mnie będzie 6tc. Zastanawiam się czy coś będzie widać... musze iść do lekarza już teraz czyli tydzien po pozytywnym tescie. Będzie to 36dc bo za niecałe 2 tyg wylatujemy do Turcji na wakacje...dlatego chcę żeby lekarz sprawdził czy chociaż pęcherzyk dobrze umiejscowiony...czy w ogóle jest zarodek.No i by dal jakieś zalecenia odnośnie podróży. To nasze wyczekane pierwsze wakacje zagraniczne wraz z dziećmi. One już tak tym żyją że liczę na to że będę mieć zielone światło by polecieć.
Ja właśnie byłam w 6 tc (tj dokładnie jak skończyłam 5 a zaczęłam 6 😅) i bulo widać pecherzyki, ale zarodka i serduszek jeszcze nie ale już można stwierdzić ze dobrze położone :)
Trzymam kciuki żeby się udało na wakajki!
 
reklama
A w którym tygodniu byłyście u gina potwierdzić ciaze? U mnie będzie 6tc. Zastanawiam się czy coś będzie widać... musze iść do lekarza już teraz czyli tydzien po pozytywnym tescie. Będzie to 36dc bo za niecałe 2 tyg wylatujemy do Turcji na wakacje...dlatego chcę żeby lekarz sprawdził czy chociaż pęcherzyk dobrze umiejscowiony...czy w ogóle jest zarodek.No i by dal jakieś zalecenia odnośnie podróży. To nasze wyczekane pierwsze wakacje zagraniczne wraz z dziećmi. One już tak tym żyją że liczę na to że będę mieć zielone światło by polecieć.
W 6 już powinien być widoczny pęcherzyk, zarodek też ale może też go jeszcze nie być widać. Faktycznie ważne żeby w takim razie ginekolog potwierdził Ci umiejscowienie ciąży i sprawdził czy nie ma nic w jajowodach. A na serduszko z zarodkiem poczekasz po wakacjach :) zapytaj koniecznie czy lot w takim wypadku nie będzie zagrożeniem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry