reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

z nagrania ciężko, ale wydaje mi się że tak. Prędkość się zgadza, ewidentnie dzidzia jest mała i Twoje tętno ja gdzieś przesłania. U mnie też tak ciężko wyłapać, bo bardziej słychać moje jeszcze, a bąbel gdzieś pod spodem przebija 😉
dziś w ogóle nie mogę znaleźć tego dźwięku więc ja już panikuje 😐
 
reklama
z nagrania ciężko, ale wydaje mi się że tak. Prędkość się zgadza, ewidentnie dzidzia jest mała i Twoje tętno ja gdzieś przesłania. U mnie też tak ciężko wyłapać, bo bardziej słychać moje jeszcze, a bąbel gdzieś pod spodem przebija 😉
dziś w ogóle nie mogę znaleźć tego dźwięku więc ja już panikuje 😐
 
dziś w ogóle nie mogę znaleźć tego dźwięku więc ja już panikuje 😐
dlatego czasami nie warto zaczynać za szybko. Ja też znalazłam a później przez 2 dni nie mogłam znaleźć ale wiedziałam że tak może być. Teraz bez problemu. Jak masz się tak stresować za każdym razem to może dla własnego spokoju lepiej go nie używać i poczekać do większego tygodnia. A i wtedy się zdarza że ciężko znaleźć
 
Cześć dziewczyny . Wczoraj cały dzień panikowalam bo nie mogłam w ogóle znaleźć tętna dziecka . Miałyście rację ,że dzidzia potrafi się schować . Dzisiaj poszukałam po wstaniu i znalazłam bez problemu . Teraz będę miała większy dystans do tego i będę starała się nie panikować jak nie znajdę . Chociaż niestety moja psychika robi swoje po wcześniejszym poronieniu zatrzymanym 😏 zastanawiam się czy kiedyś ten strach minie 😐
 
Cześć dziewczyny . Wczoraj cały dzień panikowalam bo nie mogłam w ogóle znaleźć tętna dziecka . Miałyście rację ,że dzidzia potrafi się schować . Dzisiaj poszukałam po wstaniu i znalazłam bez problemu . Teraz będę miała większy dystans do tego i będę starała się nie panikować jak nie znajdę . Chociaż niestety moja psychika robi swoje po wcześniejszym poronieniu zatrzymanym 😏 zastanawiam się czy kiedyś ten strach minie 😐
tez wczoraj jak sama bylam to znalazlam. Pozniej partner chcial posluchac i juz znalezc nie moglam .. a jak wyszedl to znalazlam znowu 😂😂😂😂 takze chlop mial pecha
 
tez wczoraj jak sama bylam to znalazlam. Pozniej partner chcial posluchac i juz znalezc nie moglam .. a jak wyszedl to znalazlam znowu 😂😂😂😂 takze chlop mial pecha
ja niestety mogę słuchać tylko po kryjomu 😅 mój jest bardzo sceptyczny do tego. Mówi,że zacznę schizować jak nie znajdę. Ma rację bo tak jest ale jednak jak znajdę to jestem spokojniejsza 🥹 więc suma sumarum on nie wie,że używam tego 😅
 
ja niestety mogę słuchać tylko po kryjomu 😅 mój jest bardzo sceptyczny do tego. Mówi,że zacznę schizować jak nie znajdę. Ma rację bo tak jest ale jednak jak znajdę to jestem spokojniejsza 🥹 więc suma sumarum on nie wie,że używam tego 😅
jak to mowila moja babcia „chlopu pokazuje sie pol dupy a nie cala od razu” 😂😂 wiec wszystkiego nie musi wiedziec haha. Ja jak znalazlam to az goraco na sercu sie zrobilo 😃
 
reklama
Do góry